Директор Федеральної служби безпеки Росії Олександр Бортніков в суботу повідомив про затримання двох підозрюваних у справі про вбивство політика Бориса Нємцова.

"Сьогодні затримані двоє підозрюваних в скоєнні даного злочину - це Кубаш Анзор і Дадаєв Заур, про що поінформовано главу держави", - сказав він в ефірі Першого каналу.

Обидва підозрюваних є жителями Кавказу. Глава ФСБ додав, що на сьогоднішній момент тривають оперативні та необхідні слідчі заходи.

Він нагадав, що "за дорученням президента країни Володимира Путіна, ФСБ, МВС і Слідчому комітету Росії було доручено створення спільної оперативно-слідчої групи з розслідування вбивства Бориса Нємцова".

27 лютого Борис Нємцов був застрелений в центрі Москви на Великому Москворецькому мосту, який знаходиться біля стін Кремля.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: гучний скандал у Зеленського, масові заворушення в столиці і звільнення тисячі чиновників

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Показати ще

Слідчим комітетом Росії розглядається декілька версій вбивства політика, включно з політичними та побутовими мотивами. Була навіть оголошена нагорода в розмірі 3 млн. рублів за цінну інформацію, яка допоможе розкрити цей злочин.