Директор Федеральної служби безпеки Росії Олександр Бортніков в суботу повідомив про затримання двох підозрюваних у справі про вбивство політика Бориса Нємцова.

"Сьогодні затримані двоє підозрюваних в скоєнні даного злочину - це Кубаш Анзор і Дадаєв Заур, про що поінформовано главу держави", - сказав він в ефірі Першого каналу.

Обидва підозрюваних є жителями Кавказу. Глава ФСБ додав, що на сьогоднішній момент тривають оперативні та необхідні слідчі заходи.

Він нагадав, що "за дорученням президента країни Володимира Путіна, ФСБ, МВС і Слідчому комітету Росії було доручено створення спільної оперативно-слідчої групи з розслідування вбивства Бориса Нємцова".

27 лютого Борис Нємцов був застрелений в центрі Москви на Великому Москворецькому мосту, який знаходиться біля стін Кремля.

Популярні новини зараз

У Києві помер легендарний актор, якого плутали зі священиком: "Світла людина"

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Показати ще

Слідчим комітетом Росії розглядається декілька версій вбивства політика, включно з політичними та побутовими мотивами. Була навіть оголошена нагорода в розмірі 3 млн. рублів за цінну інформацію, яка допоможе розкрити цей злочин.