Директор Федеральної служби безпеки Росії Олександр Бортніков в суботу повідомив про затримання двох підозрюваних у справі про вбивство політика Бориса Нємцова.

"Сьогодні затримані двоє підозрюваних в скоєнні даного злочину - це Кубаш Анзор і Дадаєв Заур, про що поінформовано главу держави", - сказав він в ефірі Першого каналу.

Обидва підозрюваних є жителями Кавказу. Глава ФСБ додав, що на сьогоднішній момент тривають оперативні та необхідні слідчі заходи.

Він нагадав, що "за дорученням президента країни Володимира Путіна, ФСБ, МВС і Слідчому комітету Росії було доручено створення спільної оперативно-слідчої групи з розслідування вбивства Бориса Нємцова".

27 лютого Борис Нємцов був застрелений в центрі Москви на Великому Москворецькому мосту, який знаходиться біля стін Кремля.

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років: головні факти страшної трагедії

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Слідчим комітетом Росії розглядається декілька версій вбивства політика, включно з політичними та побутовими мотивами. Була навіть оголошена нагорода в розмірі 3 млн. рублів за цінну інформацію, яка допоможе розкрити цей злочин.