З легкої руки винахідливих геймерів харківський мер тепер зможе конкурувати з Маріо, героєм відомої гри-бродилки.

Харківські розробники комп'ютерної гри Gepa Game відправили свого мера в подорож рідним містом, під час якої йому доведеться справлятись з різними перешкодами.

Подорожувати Кернесу доведеться так само, як і в реальному житті – в інвалідному кріслі. Головна відмінність в тому, що в грі – ніяких власних автомобілів чи літаків, лише самотужки на візку.

Читайте також: Для геймерів створили віртуальний костюм

Свій шлях вулицями рідного міста харківський мер починає від міської ради. Під час подорожі на нього чекають багато різних пригод – Кернеса наздоганятиме дракон, перед ним падатимуть бетонні блоки, над ним пролітатиме пам'ятник Леніну, який знесли ще два роки тому. І це далеко не всі перепони, які чекають на одіозного мера в його рідному місті.

Популярні новини зараз
Понад 1500 грн до пенсії: ПФУ відзвітував про солідне підвищення, але не для всіх За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги
Показати ще

Незважаючи на те, що посилання на забавну гру з'явилося лише сьогодні вранці, Gepa Game вже завоювала популярність в Інтернеті. Користувачі навіть просять розробників створити мобільну версію Gepa Game.