12 червня у першій половині дня дві центральні станції метро у Києві буде закрито на вихід. "Площа Льва Толстого", а також "Палац спорту" охоронятимуться поліцією через проведення Маршу рівності.

Столична поліція, а також київська влада влаштували безпрецедентні заходи безпеки у місті з приводу масштабного заходу. Поліція створить у центрі місті спеціальні зони для безпечного проведення Маршу. Однак наземний транспорт працюватиме у звичайному режимі.

Відомо, що станцію метро "Льва Толстого" буде закрито з 8:00 до 12:00. Представники метрополітену радять киянам ретельно спланувати свій маршрут.

Читайте також: Столичний водій побив антирекорд алкогольного сп'яніння

Крім того, ввечері о 22:00 проводитиметься матч Євро-2016 між Україною та Німеччиною. Через велику кількість фанатів у фан-зоні метрополітен запустить додаткові потяги у бік станції "Сирець".

Популярні новини зараз
Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Навіть на збір полуниці не пустять: Польща перестане приймати українських біженців Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Як дізнатися про нарахування субсидії восени 2023 року - покрокова інструкція
Показати ще