Жіноча збірна України з хокею на траві вийшла до півфіналу Світової ліги, обігравши Чехію в першому раунді плей-офф з рахунком 1:0.

На 50-й хвилині забила перший і єдиний гол у матчі українка Євгенія Мороз.

У півфінальному матчі українки зіграють проти збірної Польщі, яка виявилася сильнішою за збірну Туреччини.

Перемога у фіналі дозволить нашій збірній пробитися до третього раунду Світової ліги.

Інший півфінал зведе між собою збірні Шотландії та Іспанії, які обіграли Росію та Гану.

Популярні новини зараз
Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: нові зміни для школярів Під ударом зарплати, пенсії та стипендії: хто може втратити до 70% виплати Українців попередили про складну зиму: під загрозою – чотири області
Показати ще

Відзначимо, що фінальний раунд Світової ліги проходитиме з 18 по 26 листопада 2017 року в Окленді, Нова Зеландія.

Турнір також є основним відбірковим змаганням для чемпіонату світу 2018 року. Підсумки півфінального раунду визначать 10 або 11 збірних, які будуть кваліфікуватися на світову першість.

Більше цікавих спортивних новин на порталі GAMEBET.NEWS