Відомий український письменник і музикант Сергій Жадан повернувся в додому після затримання в Білорусі.

Як повідомляє ТСН, уряд назвав це затримання непорозумінням: посеред ночі в номер письменника увійшов поліцейський патруль і відвіз у відділення без пояснення причин. Вже по приїзду Сергій дізнався, що, виявляється, з 2015 року йому заборонений в'їзд у Росію за нібито "терористичну діяльність", а так як Білорусь, Росія і Казахстан - це один візовий простір, письменнику не можна з'являтися і тут.

Читайте також: Жадан розповів, як влада маніпулює українцями

Ніч Сергію довелося провести в камері, але потім ЗМІ і політики активно втрутилися в ситуацію і посприяли його звільненню. Заборону на в'їзд білоруська влада анулювали.

"Зрозуміло, що україно-російська війна на Білорусі теж позначається, зокрема, присутність там таких списків... Моніторинг людей, які приїжджають, моніторинг тих, хто зупиняється в готелях... Не знаю, чи можна це назвати доносом, якщо це державна політика: не думаю, що дядечко-вахтер про це розповів, думаю, це робиться на такому більш організованому рівні", - поділився думками Жадан.

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Сергій Жадан обурений незаконними діями білоруських силовиків після затримання.