Жінки заробляють менше через комп'ютерну необізнаність

поділитись
Жінки рідше застосовують інтернет і гаджети у професійній діяльності, ніж чоловіки, через це і заробляють менше

Консалтингова компанія Accenture провела дослідження у 31 країні світу з приводу рівності доходів чоловіків та жінок. Виявилось, що слабка стать менше заробляє через необізнаність у сучасних технологіях.

За даними дослідників, проблема жінок не у тому, що вони не володіють програмуванням та іншими складними інформаційними процесами, а в тому, що вони не застосовують сучасні технології для пошуку роботи, освіти та онлайн-курсів. Однак дами можуть наздогнати чоловіків до 2014 року по рівню доходів, якщо докладуть зусилля, пише Rabota.ua.

Експерти також прийшли до висновку, що в країнах з високим рівнем комп'ютерної освіченості жінок гендерної нерівності у зарплатах майже немає. Більше за всіх сучасні технології освоїли у США, Сполученому Королівстві та Нідерландах.

В опитуванні прийняли участь п'ять тисяч людей. У 75% країнах чоловіки частіше користуються інтернетом та гаджетам у професійній діяльності.

Читайте також: Український сервіс подорожей - найкращий в світі

Нагадаємо, британський уряд змусить компанії звітувати щодо доходів чоловіків та жінок. Чиновники з Туманного Альбіону рішуче налаштовані подолати проблеми гендерної нерівності у корпоративній сфері.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Гендерна рівність, зарплата жінок, робота, чоловіки і жінки
Вибір редакції, Суспільство
16.03.2018
Компанія змінила назву своєї продукції
0
0
21:29 16.03.2018
Ви такого не очікували
0
0
19:13 16.03.2018
Телефон дуже схожий на iPhone X
0
0
15:47 16.03.2018