Еколог Олександр Соколенко розкритикував позицію столичної влади з приводу львівського сміття і заявив, що в завод з переробки сміття не впорається з цим завданням. Експерт зазначив, що ситуація по всій країні, пов'язана з відходами і звалищами, критична, тому що понад 5-7 відсотків територій завалено сміттям. У той же час жоден місто не готове приймати додатковий сміття.

"Вони не тільки заповнені, вони переповнені. Я б сказав, що крім полігону в Підгірцях Київ ще повинен десь з десяток звалищ навколо міста, які працюють без стандартів або норм. Я приклад приведу. Це в Нових Петрівцях є величезне звалище, метрів 30 висотою. Це просто величезна гора сміття посеред поля", - говорить він в інтерв'ю newsradio.

Він упевнений, що в Києві не розібралися зі своїми відходами, не кажучи вже про львівські. Також столичні звалища сміття переповнені.

"В Україні не відбувається сортування і переробка відходів. Тобто ситуація взагалі неконтрольована, ми маємо сьогодні, за різними джерелами, 5-7% території країни, яка просто завалена відходами", - продовжує він.

Читайте також: Львів'яни не пускають своє сміття у Київ

Популярні новини зараз
Українцям підставили тарифну "підніжку": платіжки подорожчали майже на 20% Втекли, але не сховалися: ТЦК мобілізуватимуть українців з-за кордону Штраф і мобілізація одночасно: які пастки влаштовує ТЦК українцям Пенсіонерам нарахують доплати до дня народження
Показати ще

Нагадаємо, що раніше з'явилася інформація про те, що львівське сміття будуть завозити на Позняки.