Індієць Крішна Кумар встановив незвичайний рекорд. Йому вдалося обійняти найбільшу кількість людей і потрапити в Книгу рекордів Гіннесса.

Про це повідомляє Guinness World Records. Досягнення Кумара отримало назву "Найбільша кількість обіймів за одну хвилину однією людиною".

Чоловікові вдалося обійняти 79 людей. Він встиг це зробити всього лише за 60 секунд. Причому кількість людей могло бути навіть більше. Але комісія визнала, що кілька обіймів більше нагадували прийоми з боротьби. Саме тому їх не зарахували в загальний залік.

Читайте також: Японець створює мініатюрну їжу

Внесення в Книгу рекордів Гіннеса, за словами рекордсмена, є найвищим досягненням людства. Зазначається, що Кумар побив попередній рекорд. Різниця склала всього лише двоє обіймів. До нього рекордсменом був визнаний австралієць, який в 2014 році зміг обійняти 77 осіб за одну хвилину.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Донька прибирає доки син відпочиває: як батьки несвідомо вмикають подвійні стандарти Можна залишитись на вулиці навіть з пропискою: чому можуть викинути з житла
Показати ще

Нагадаємо, поліцейському з Китаю вдалося встановити світовий рекорд по планкінгу. Він протримався в такій позиції протягом 8 годин 1 хвилини і 1 секунди.