Жителів Ізмаїла екстрено вакцинують від гепатиту

поділитись
В Ізмаїлі виникла небезпека поширення епідемії гепатиту А. населення отримує вакцину від захворювання

В Ізмаїлі на зміну спалаху кишкової інфекції може прийти гепатит. Населення вакцинують від захворювання, щоб не спалахнула епідемія.

Обл це повідомив мер міста Ізмаїл Олександр Абрамченко на своїй сторінці в Facebook. Він зазначив, що є побоювання початку хвилі локалізованого епідзахворювань серед населення міста.

"Дуже багато питань про те, чи є в місті епідемія гепатиту. Ні. Так, є серйозні побоювання щодо існуючої ймовірності її виникнення як "відлуння" локалізованої спалаху кишкової інфекції. Але сьогодні ми виконуємо всі рекомендації фахівців, щоб запобігти ймовірність виникнення небезпеки епідемії гепатиту А ", - пояснив керівник міста ..

Він підкреслив, що в Ізмаїлі ситуація знаходиться під контролем, а для населення проводиться вакцинація проти гепатиту А. Також проходять профілактичні заходів.

У мережах комунального водогону проводиться знезараження води. Для цього застосовується безпечні дози хлору. Мер міста заспокоїв місцевих жителів, що центральний ринок міста не закриватимуть. Він продовжить працювати в штатному режимі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Ізмаїл, гепатит А, епідемія гепатиту, кишкові захворювання
Вибір редакції, Суспільство
24.03.2018
Ряд країн вже відмовилися від такого способу економії
0
0
14:50 24.03.2018
До кінця березня очікуються коливання гривні
0
0
14:38 24.03.2018
Що таке "посилення відповідальності" відчує кожен з них
0
0
13:50 24.03.2018
Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей
0
0
12:50 24.03.2018