Зірки КВК показали тяжку долю байдужих до "Гри престолів"

поділитись
Учасники команди КК "Уездный город" Сергій Писаренко та Євген Нікішин виконали ролі людей, яких піддали остракізму через те, що вони не дивилися "Гру престолів"

Феноменальна популярність серіалу "Гра престолів" , напевно, ще стане об'єктом наукових досліджень і дисертацій. Його дивляться десятки мільйонів людей в усьому світі, які з нетерпінням чекають нові сезони, копіюють зачіски та стиль головних героїв, обговорюють кожен епізод у соцмережах та при зустрічі з друзями.

На тих же, хто не належить до армії фанатів фільму, дивляться як на людей, котрі багато втратили у життя. Мовляв, навіть і поговорити нема про що. Саме такий момент і відтворили у серії гумористичних соціальних роликів команда КВК "Уездный город" у співпраці з російським каналом РЕН ТВ, пише GoGetNews.

Учасники команди Сергій Писаренко та Євген Нікішин виконали ролі людей, яких піддали остракізму через те, що вони не дивилися "Гру престолів".

Читайте також: Дівчина покарала хлопця за зраду спойлерами до "Гри престолів"

Байдужість до серіалу в відеоролику показали у вигляді серйозної соціальної проблеми, вирішити яку не так легко, адже не допомагають навіть сеанси групової психотерапії. Однак ліки від напасті все ж існують, зазначають автор. Для цього рідні і близькі "вигнанця" повинні об'єднатися і дивитися серіал разом з ним.

Відео було розміщене на YouTube-каналі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Гра престолів, Уездный город, иронія, команда КВК
Помер легендарний український чемпіон світу
0
0
00:10 21.04.2018
НБУ опублікував інфляційний звіт на квітень нинішнього року
0
0
22:31 20.04.2018
Вчителька історії назвала Гітлера великою людиною
0
0
22:15 20.04.2018
В "Новій пошті" з'явиться інноваційна послуга
0
0
21:22 20.04.2018
Широкий розголос змусив вчительку виправдатися
0
0
20:56 20.04.2018