Феноменальна популярність серіалу "Гра престолів" , напевно, ще стане об'єктом наукових досліджень і дисертацій. Його дивляться десятки мільйонів людей в усьому світі, які з нетерпінням чекають нові сезони, копіюють зачіски та стиль головних героїв, обговорюють кожен епізод у соцмережах та при зустрічі з друзями.

На тих же, хто не належить до армії фанатів фільму, дивляться як на людей, котрі багато втратили у життя. Мовляв, навіть і поговорити нема про що. Саме такий момент і відтворили у серії гумористичних соціальних роликів команда КВК "Уездный город" у співпраці з російським каналом РЕН ТВ, пише GoGetNews.

Учасники команди Сергій Писаренко та Євген Нікішин виконали ролі людей, яких піддали остракізму через те, що вони не дивилися "Гру престолів".

Читайте також: Дівчина покарала хлопця за зраду спойлерами до "Гри престолів"

Байдужість до серіалу в відеоролику показали у вигляді серйозної соціальної проблеми, вирішити яку не так легко, адже не допомагають навіть сеанси групової психотерапії. Однак ліки від напасті все ж існують, зазначають автор. Для цього рідні і близькі "вигнанця" повинні об'єднатися і дивитися серіал разом з ним.

Відео було розміщене на YouTube-каналі.