Комітет з питань фінансової політики й банківської діяльності звернеться до Президента, Генеральної прокуратури та НАБУ стосовно перешкоджання діяльності Комітету з боку голови НБУ Валерії Гонтаревої, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Читайте також: Отримання грошей "сім'ї" Януковича залежить від Гонтаревої

"Члени Комітету на своєму засіданні прийняли рішення про направлення звернення до Президента України щодо перешкоджання діяльності Комітету з боку Голови Національного банку України. Окрім цього, більшістю голосів членів Комітету було прийнято рішення звернутися до Генерального прокурора та Голови Національного антикорупційного бюро відносно кримінальної відповідальності Голови НБУ за перешкоджання депутатській діяльності кожного члена Комітету, що є злочином, передбаченим ч. 2 ст. 351 Кримінального кодексу України", – йдеться в повідомленні.

За словами очільника комітету Сергія Рибалки, протягом 2015–2016 років вони неодноразово викликали голову Нацбанку для участі у засіданнях та надання пояснень з питань, які є у сфері відання комітету.

З його слів, Комітет вважає таку ситуацію неприпустимою.

Як раніше повідомляв Знай.ua, НАБУ почало кримінальне розслідування відносно глави Національного банку України Валерії Гонтаревої.