На 42-й Всесвітній шаховій олімпіаді, яка пройшла в Баку, чоловіча та жіноча збірні України з шахів виграли ще кілька поєдинків.

Чоловіча шахова збірна виграла у німців з рахунком 2,5: 1,5. Вирішальний поєдинок зіграв Андрій Волокітін, здобувши переможне очко; внічию зіграли Юрій Криворучко, Антон Коробов і Павло Ельянов.

Жіноча збірна перемогла збірну США з аналогічним рахунком: перемогу команді принесла Ганна Ушеніна; на рахунку інших українок - Наталії Жукової, Ганни і Марії Музичук - нічийні результати.

Всесвітня шахова олімпіада завершується 13 вересня. Її тривалість - 11 турів.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про 10 несподіваних фактів про шахи.

Популярні новини зараз
Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Показати ще