У Києві працівники комунальної служби влаштували справжній погром біля станції метро "Лісова". Вони знесли десяток МАФів. Про це повідомляє спільнота "Троєщина ВК".

Як повідомляють очевидці, на місце з самого ранку прибули працівники Департаменту міського благоустрою, які за допомогою спецтехніки почали розбирати МАФи.

Тут також присутні поліцейські патрулі, які забезпечують порядок і не дають обуреним власникам МАФів вступити в конфлікт з комунальниками.

Читайте також: Черговий герой парковки вполював пішохідну "зебру"

Нагадаємо, що в Києві відбувається масовий демонтаж незаконно встановлених об'єктів торгівлі.

Популярні новини зараз
Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай", аферисти знайшли новий спосіб, як обдурювати киян. У столиці з'явилися фірми, які пропонують городянам послуги з установки металопластикових вікон нібито за пільговою енергозберігаючою програмою.