У Києві почастішали випадки, коли грабіжники зривають з перехожих золоті ланцюжки, а також відбирають обручки. Про це повідомляє "Обозреватель" посилаючись на працівників правоохоронних органів, інформує "Знай".

Протягом доби, 24 травня в столиці від мисливців за золотом постраждали п'ятеро людей.

Увечері біля будинку №19-б на вулиці Урлівська грабіжник відібрав у 12-річної дитини золотий ланцюжок.

Читайте також: Порошенко блокує професіоналам доступ до керівних посад

Аналогічний випадок стався вдень на вулиці Сімферопольська, 5/1, де невідомий зірвав золотий ланцюжок з 87-річної киянки.

Популярні новини зараз
Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
Показати ще

Черговий напад на перехожу сталося на вулиці Будівельників, 15. На цей раз золотый ланцюжок втратила 29-річна дівчина. Крім того, на вулиці Литвиненко-Вольгемут, 1-б, пограбуванню піддалася 77-річна пенсіонерка.

Зловмисник зірвав з жінки золотий ланцюжок. На Дніпровській набережній, 33, злочинець підстеріг 40-річну киянку і відібрав у жінки золотий перстень.

Поліція займається пошуком зловмисників.