Молода компанія PGSLab з Детройту презентувала концепт кишенькового комп'ютера для шанувальників ігор. Ця модель схожа на легендарну PlayStation Vita, проте має значно більший функціонал.

Головною фішкою консолі PGS стане робота на популярних операційних системах. Користувачу пропонують класичний Windows 10, який підтримує не лише мобільні ігри, а й великі для ПК та Android з усіма додатками із Play Market, пише Gagadget.

Консоль PGS матиме дисплей розміром 5,5-дюймів, чого цілком достатньо для комфортного проходження ігор. Вона оснащена потужним залізом. Крім того, нею зручно користуватися завдяки висувній клавіатурі, де є додатковий екран та джойстики.

Нову гральну приставку вже протестували на популярних іграх Arkham City, Dark Souls 2, DmC: Devil May Cry, Metal Gear Rising: Revengeance та Mirror's Edge. Вона спокійно із ними впоралась. Цікаво, що власник цього пристрою отримає не лише платформу для ігор, а й смартфон на Android.

Читайте також: Секс-гаджет імітуватиме людські ласки

Зараз розробники готуються до серійного виробництва, адже вони назбирали на Kickstarter 140 тисяч доларів. Базова модель PGS коштуватиме 280 доларів, а більш потужна 320 доларів. Продаж розпочнеться у березні 2017 року.