Приємні новини оприлюднила сьогодні кіностудія DC Films. Компанія представила перші кадри з фільму "Диво-жінка", який вийде у 2017 році та показала концепт-арт ще одного блокбастеру - "Ліга справедливості".

"Диво-жінку" побачать глядачі лише у 2017 році, але знімальний процес відбувається зараз повним ходом. На кадрах можна побачити, як Галь Гадот (виконавиця головної ролі) скаче на коні, блукає по лісу та б'ється своїм диво-мечем із ворогами. Ізраїльська акторка дебютує у новій ролі 24 березня у фільмі "Бетмен проти Супермену".

Також режисери представили вигляд головних героїв фільму "Ліга справедливості", у якому з'являться Бетмен, Супермен, Диво-жінка, Флеш, Аквамен та Кіборг. Ця стрічка вийде наприкінці 2017 року, а на зовнішність персонажів можна подивитися вже зараз.

Читайте також: "Мерзенна вісімка" Тарантіно провалилася у прокаті

Зазначимо, що у цьому році окрім Бетмена та Супермена, які стануть своєрідним стартом "Ліги справедливості", вийде ще один фільм з героями DC, але негативними. Джокер, Харлі Квін, Дедшот та інші боротимуться з ще більшим злом у "Загоні самогубців".