Іспанські вчені створили спеціальні окуляри віртуальної реальності, які показують світ очима іншої людини, навіть протилежної статі. Про це повідомляє gazeta.ru.

Дослідники назвали свій проект "Обмін гендером". У дослідженні взяло участь чимало бажаючих. Кожна пара випробовуваних складалася з чоловіка і жінки. Вони повинні були сісти один навпроти одного і надіти окуляри, які були синхронізовані між собою.

Пари здійснювали однакові рухи, але кожен бачив на дисплеї рухи свого партнера. Так вченим вдалося створити враження, що кожен з них знаходиться не в своєму тілі, а в тілі партнера. Випробовувані ходили по кімнаті, рухали предмети, але при цьому чули "думки" напарника.

Дослідники говорять, що завдяки цій системі віртуальної реальності вони можуть допомогти пережити випробуваним досвід протилежної статі.

Читайте також: Надлегкий суперкар від Pagani Automobili (фото)

Популярні новини зараз

Всім отримувачам субсидій: Мінсоцполітики виступило з важливою заявою

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Нагадуємо, Google запевняє, що вони випустять повноцінний шолом віртуальної реальності на Android. Його можливості будуть розширені, завдяки підтримці віртуальної реальності. Новий шолом буде володіти якісним сенсором, об'єктивом і міцною пластиковою оболонкою.