З'явилися нові подробиці першого удару по донецькому аеропорту

поділитись
Юрій Бутусов розсекретив інформацію про те, як бойовики завдали удару по Донецькому аеропорту

Український журналіст Юрій Бутусов розсекретив інформацію про те, як два роки тому бойовики завдали удару по Донецькому аеропорту.

Про це Бутусов написав на своїй сторінці в Facebook.

"Два роки тому відбувся знаменитий бій російсько-української війни. За ці два роки стало відомо багато про цей бій, і пора б сьогодні розповісти, що сталося більш детально", - прокоментував журналіст.

Читайте також: З Чорнобильської АЕС намагалися вивезти 250 кг радіоактивного металу

"Увечері 26 травня мені вдалося потрапити в кабінет в.о. президента Олександра Турчинова, і спілкування він почав так:" Донецького аеропорту більше немає. Сьогодні я дав наказ завдати ракетного удару по новому терміналу вартістю в 200 мільйонів доларів. Там були російські диверсанти. Тепер це поле бою ", - розповідає Бутусов.

"А потім з донецьких моргів надійшли фотографії та списки убитих - і вперше Україна зуміла показати всьому світу які важкі втрати несуть бойовики, і що більша частина убитих - росіяни. Бій 26 травня став, таким чином, одним з переломних моментів війни. Країна, суспільство , армія, отримали наочний приклад - ворога можна і потрібно бити - без будь-яких компромісів. Тоді ніхто не міг ще знати, що це був перший день битви за Донецький аеропорт, яке триватиме 242 дні ", - пише журналіст.

Як інформував"Апостроф", російське ЗМІ розповіло про родину Генсеровских, що мешкає поблизу зруйнованого бойовиками Донецького аеропорту, бої за який почалися два роки тому.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
аеропорт, Бутусов, Донецьк, журналіст
На ювілеї Йосипа Богара були присутні близько ста гостей
0
0
04:34 23.04.2018
Людям доведеться потерпіти всі обмеження
0
0
00:44 23.04.2018
Він відобразиться на кожному жителеві
0
0
23:20 22.04.2018