Український журналіст Юрій Бутусов розсекретив інформацію про те, як два роки тому бойовики завдали удару по Донецькому аеропорту.

Про це Бутусов написав на своїй сторінці в Facebook.

"Два роки тому відбувся знаменитий бій російсько-української війни. За ці два роки стало відомо багато про цей бій, і пора б сьогодні розповісти, що сталося більш детально", - прокоментував журналіст.

Читайте також: З Чорнобильської АЕС намагалися вивезти 250 кг радіоактивного металу

"Увечері 26 травня мені вдалося потрапити в кабінет в.о. президента Олександра Турчинова, і спілкування він почав так:" Донецького аеропорту більше немає. Сьогодні я дав наказ завдати ракетного удару по новому терміналу вартістю в 200 мільйонів доларів. Там були російські диверсанти. Тепер це поле бою ", - розповідає Бутусов.

"А потім з донецьких моргів надійшли фотографії та списки убитих - і вперше Україна зуміла показати всьому світу які важкі втрати несуть бойовики, і що більша частина убитих - росіяни. Бій 26 травня став, таким чином, одним з переломних моментів війни. Країна, суспільство , армія, отримали наочний приклад - ворога можна і потрібно бити - без будь-яких компромісів. Тоді ніхто не міг ще знати, що це був перший день битви за Донецький аеропорт, яке триватиме 242 дні ", - пише журналіст.

Як інформував"Апостроф", російське ЗМІ розповіло про родину Генсеровских, що мешкає поблизу зруйнованого бойовиками Донецького аеропорту, бої за який почалися два роки тому.