Уряд Ізраїлю затвердив уродженця Чернівців на посаді посла держави у Росії.

Про це повідомляє газета The Jerusalem Post.

Послом Ізраїлю в РФ затверджений чинний глава ізраїльського дипломатичного представництва у Польщі Олександр Бен-Цві.

Олександр Бен-Цві народився 1956 року в Чернівцях. Іммігрував до Ізраїлю у 1971 році. У 1983 році розпочалася його дипломатична кар’єра, йдеться у повідомленні ізраїльського МЗС.

З 1986 року він був членом ізраїльської делегації по встановленню дипломатичних відносин з СРСР, з 1991 по 1992 рік був першим секретарем департаменту Радянського Союзу в МЗС Ізраїлю, а з 1992 по 1995 рік працював радником посольства єврейської держави в Росії.

У вересні 2019 року Бен-Цві очолив посольство у Варшаві, до цього він два роки був головою департаменту Євразії ізраїльського МЗС, з 2010 по 2015 рік був послом Ізраїлю в Словаччині.

Дипломат володіє сімома мовами, включаючи російську. Одружений, має чотирьох дітей.

Популярні новини зараз

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Показати ще

Кандидатуру Бен-Цві на пост посла в РФ затвердили 28 липня комісією по високим призначенням Міністерства закордонних справ Ізраїлю.

Раніше портал «Знай.uа» писав Ми запропонували «Енергоатому» ціну вищу, ніж давали близькі Андрію Герусу трейдери – гендиректор Д.Трейдінг

Також портал «Знай.uа» писав, що Непрозорість транспортних тарифів може бути подолана через впровадження незалежного Регулятора – економіст

Також портал «Знай.uа» писав, що Нова нацкомісія зможе верифікувати всі дані Укрзалізниці та морських портів в частині тарифоутворення - Каленков

https://www.youtube.com/watch?v=LrrHL_nBUtw