Школи у Чернівцях продовжать працювати у звичайному режимі щонайменше до кінця цього тижня. Міська влада не бачить необхідності починати канікули раніше.

Про це заявив секретар міськради Чернівців Василь Продан. Він зазначив, що в місті немає зростання захворюваності коронавірусом, необхідного для дострокового початку осінніх канікул.

"Враховуючи, що в Чернівцях не відбулося таке зростання захворюваності, я порадився з керівниками управління освіти міськради та директорами найбільших шкіл. Ми вирішили, що і після 15 Жовтня будемо працювати в звичайному режимі, як і сьогодні. А вже з наступного тижня будемо вирішувати, чи йдемо раніше на канікули або не йдемо", - зазначив Продан.

За його словами, кількість хворих зменшилася, зараз коронавірусом хворіють 27 педагогів і 19 учнів.

"Тому враховуючи, що всього організовано 940 класів, а тільки 18 на самоізоляції, то немає необхідності всім робити канікули раніше", - сказав Василь Продан.

Популярні новини зараз
Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Він повідомив, що вчителів та учнів, які страждають COVID-19 на цьому тижні менше, ніж у минулому. Минулого тижня у Чернівцях на коронавірус хворіли 44 працівники навчальних закладів, на сьогодні хворіють 27. Також минулого тижня хворіли 23 учні, цього тижня - 19.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки рекомендувало школам почати канікули 15 Жовтня. Але остаточне рішення залишається за місцевою владою.