Російська акторка Лариса Луппіан вперше відкрито розповіла, що домагалася Михайла Боярського, а потім декілька років поспіль після весілля вона намагалася вилікувати його від алкоголізму.

Жінка скаржиться: від актора не варто було чекати романтики, та й одружуватися він особливо не хотів.

Дама серця Д'Артаньяна

 "Спочатку зароджується духовна любов, потім така, плотська. І коли все сталося ... Він надовго зник. Зустрів, полюбив, розлучився. Міша не міг зрозуміти, що у нас любов. Ось ми ходимо, зустрічаємося, потім - бац! .. І він зникає надовго", - згадувала Лариса.

На початку 70-х Боярського оточував натовп прихильниць, популярність швидко затьмарила розум. Колеги по театру радили отямитися і зіграти весілля. Але союзу молодих далеко не всі раділи, учитель Лариси. знаменитий режисер, радянський актор театру і кіно, педагог Ігор Петрович Владимиров постійно радив їй покинути "непутящого" чоловіка.

Популярні новини зараз

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

Все хороше триває недовго

Боярський був одружений на Алісі Фрейндліх, чим завжди пишався:

"Можливо вона його краще знала, чим ми, але він обожнював її як актрису. Вони дуже ласкаво ставилися один одному. Залицяння за мною були в рамках пристойності. Сьогодні - харассмент! Я як жінка обурююся. Чоловіки повинні доглядати за жінками, повинні домагатися! Вважаю, що це правильно. Це природно. Мене дивує, що це забороняється ... Я розумію - гвалтують, але коли чоловік просто залицяється до жінки, в цьому немає нічого поганого. Я знаю, що Ігор Петрович був мужиком", - коментує вона.

Після народження дитини вона вперше замислилася про розлучення. Коханий почав пити безпробудно і не знаючи міри. Колеги по "Мушкетеру" в 70-ті також зловживали алкоголем, тому радо складали йому компанію.

"Ось багато повмирали вже. Вони пили моторошно, страшно, але - так, був такий час. Країна взагалі вся спивалася", - бідкається акторка.

В день розлучення Боярського забрали до лікарні із запаленням підшлункової залози, Лариса пошкодувала про своє рішення. Незабаром у пари народилася донька Єлизавета, яка пішла по стопах батька.

 "Можна було розлучитися ... Але він приголомшливий батько. Він обожнював дітей - і Лізу, і Сергійка. Він все ніс у будинок. Ми дуже різні люди, я ніколи не скандалю, дуже схожа на свого тата. Я багато терплю, можу ... ", - підсумувала вона.

Дивіться: "Голубка" ("Гардемарини вперед")

Як повідомляв портал "Знай.ua", Єфросініна зізналася, через що пройшла заради роботи ведучою.