Як повідомляє Clutch.ua знаменита українська телеведуча Маша Єфросиніна розповіла про свій перший телеефір і зізналася, які страхи поборола заради популярності.
Маша Єфросиніна поділилася зі своїми фоловерами планами щодо підкорення Мережі. Вона порівняла, як її перший досвід відрізняється від того, що роблять ведучі- початківці зараз. Своїми думками Марія ділилася під роликом на сторінці Instagram.

«Коли в 1998 році я вперше вийшла в телеефір, у мене гуло у вухах, сильно нудило від хвилювання і крутилася голова від того, що я боялася забути ті три з половиною слова, що мені призначалося сказати за весь ефір — все здавалося космічним! А зараз здається позаминулим століттям...», — поділилася секретом Єфросиніна.
Також ведуча уточнила, що сьогодні, щоб стати популярним не обов'язково йти на телебачення. Можна стати відомим і в таких соціальних мережах, як YouTube і Instagram.
Маша зазначила, що у молодих зірок, які не женуться за телеефірами, а мають фантазію і енергію, інше відчуття себе і камери. Також Єфросиніна щиро зізналася, що збирається серйозно зайнятися своїм YouTube-каналом і стати блогером.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відома українська ведуча Маша Єфросиніна на своїй сторінці в Instagram поділилася особистими секретами з передплатниками. Дівчат давно цікавила тема Машиного харчування, адже ведуча завжди у відмінній формі. Артистка поділилася секретом про раціоні харчування.