Українська телеведуча Маша Єфросиніна назвала п'ять якостей, якими, на її думку, повинен бути наділений справжній чоловік. І ці якості, за заявою Єфросиніної, є в її чоловікові.

Маша не приховувала від шанувальників, що у неї були проблеми у взаєминах з чоловіком. В одному відвертому інтерв'ю жінка навіть зізналася, що в якийсь момент з-за цього вони навіть зважилися розійтися і пожити окремо. Проте зовсім скоро знову зійшлися і зараз в їх взаєминах панує розуміння і любов.

Вкрай важливим для Маші у чоловіка є почуття гумору. Ведуча зізнається, що ця якість для неї навіть врівноважує рахунок у банку. За гарне почуття гумору Маша готова пробачити чоловікові практично всі недоліки, навіть непомиту тарілку і розкидані шкарпетки. Але ось відсутність подарунка вона не вибачить навіть за це.

Відданість для Єфросиніної є основоположною. Дівчина впевнена, що зраду прощати не можна. На її думку, жінки носять пережиту зраду в собі як бомбу сповільненої дії. Вона вважає, що не змогла б пробачити зраду і почати відносини з нуля.

Популярні новини зараз

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Вміння бути гарним батьком також дуже важливо для ведучої. Головне в чоловіку – розуміння того, що можеш довірити йому всі турботи про дитину на цілий день і бути впевненою, що він залишиться ситий, чистий і цілий.

Наступним важливим якістю в чоловікові є вміння слухати. Для неї важливо, щоб чоловік міг підтримати розмову і перейнятися участю та цікавістю до її життя.

П'ятим якістю Єфросиніна назвала наявність інтелекту. Ведуча переконана що чоловік, який вміє підтримати розмову, знайти час на дітей і володіє почуттям гумору обов'язково розумний. У такого є мізки, а не прямі звивини, переконана жінка.

Відверте інтерв'ю Маші Єфросиніної:

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Маша Єфросиніна розповіла, що їсть для ідеальної фігури. Ведуча впевнена, що головне харчуватися сб