Українська телеведуча Маша Єфросиніна назвала п'ять якостей, якими, на її думку, повинен бути наділений справжній чоловік. І ці якості, за заявою Єфросиніної, є в її чоловікові.

Маша не приховувала від шанувальників, що у неї були проблеми у взаєминах з чоловіком. В одному відвертому інтерв'ю жінка навіть зізналася, що в якийсь момент з-за цього вони навіть зважилися розійтися і пожити окремо. Проте зовсім скоро знову зійшлися і зараз в їх взаєминах панує розуміння і любов.

Вкрай важливим для Маші у чоловіка є почуття гумору. Ведуча зізнається, що ця якість для неї навіть врівноважує рахунок у банку. За гарне почуття гумору Маша готова пробачити чоловікові практично всі недоліки, навіть непомиту тарілку і розкидані шкарпетки. Але ось відсутність подарунка вона не вибачить навіть за це.

Відданість для Єфросиніної є основоположною. Дівчина впевнена, що зраду прощати не можна. На її думку, жінки носять пережиту зраду в собі як бомбу сповільненої дії. Вона вважає, що не змогла б пробачити зраду і почати відносини з нуля.

Популярні новини зараз

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Вміння бути гарним батьком також дуже важливо для ведучої. Головне в чоловіку – розуміння того, що можеш довірити йому всі турботи про дитину на цілий день і бути впевненою, що він залишиться ситий, чистий і цілий.

Наступним важливим якістю в чоловікові є вміння слухати. Для неї важливо, щоб чоловік міг підтримати розмову і перейнятися участю та цікавістю до її життя.

П'ятим якістю Єфросиніна назвала наявність інтелекту. Ведуча переконана що чоловік, який вміє підтримати розмову, знайти час на дітей і володіє почуттям гумору обов'язково розумний. У такого є мізки, а не прямі звивини, переконана жінка.

Відверте інтерв'ю Маші Єфросиніної:

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Маша Єфросиніна розповіла, що їсть для ідеальної фігури. Ведуча впевнена, що головне харчуватися сб