Дніпряни вимагають від Філатова особистих гарантій безпеки Нового мосту.

Про це повідомляє інформаційний портал "Відкритий".

Дніпряни хочуть офіційної письмової гарантії безпеки пересування по Новому мосту. Про це в соціальній мережі Facebook написав дніпровський активіст Олександр Дзюба.

Так, активіст запропонував, щоб кожен житель міста отримав письмову гарантію від міського голови Бориса Філатова на безпечне пересування через Новий міст.


"Що для цього потрібно зробити: 1) Зареєструватися на веб-сайті обласної гарячої лінії. 2) Відправити через нього заяву", — пише активіст.

Також Олександр Дзюба надав текст, який необхідно надсилати поштою на адресу одержувача Дніпровського міської ради.


"З боку міського голови Дніпра Філатова в публічному спілкуванні 14.09.2019 з Президентом України Зеленським (про що є численні публічно доступні відеозапису) було заявлено, що Центральний (Новий) міст через річку Дніпро є абсолютно безпечним. У зв'язку з вищевикладеним та виходячи з того, що людське життя в Україні є найвищою соціальною цінністю, прошу надати офіційний гарантійний лист з підписом міського голови міста Дніпро Філатова про те, що Центральний (Новий) міст через річку Дніпро починаючи з 09.09.2019 є безпечним для мене, жителя міста Дніпро ", - написав Олександр Дзюба.

Популярні новини зараз
Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський знову заявив про свою позицію залишатися главою держави лише п'ять років.

Раніше Знай.ua повідомляв, Пальчевський по поличках розклав зустріч Зеленського з Коломойським.

Також Знай.ua писав, Зеленський дав жорсткий наказ СБУ, на кону - мільйони.