З учорашнього дня, 15 червня, у Дніпропетровській області стартував призов на строкову військову службу, який був перенесений через пандемію коронавіруса. В цьому сезоні планують закликати 1500 юнаків. Про це повідомляє Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

У Дніпропетровській області розпочався призов в армію / фото: facebook.com/dniprootcksp/

Згідно з наказом президента на строкову військову службу призиватимуться громадяни України чоловічої статі, чий вік сягнув 18 років і ще не досяг 27 років. Виключення буде зроблено лише для тих, у кого є звільнення або відстрочка.

З 15 червня призовникам почали приходити повістки. У перший день набору було призвано на строкову службу в армії 200 осіб. Повістки приходять за місцем проживання, або за місцем роботи, згідно чинному законодавству.

У Дніпропетровській області розпочався призов в армію / фото: facebook.com/dniprootcksp/

Популярні новини зараз
Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Росіяни образилися на перемогу України на "Євробаченні", а Андрій Бєдняков опустив їх ще глибше: "П****и не брали участь" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомили у відомстві, в цьому році вирішили відмовитися від пишних святкувань біля Обласної адміністрації, щоб забезпечувати безпеку під час карантину. Зараз у військкоматів області на першому місці – дотримувати відповідні санітарні й протиепідеміологічні норми. Крім цього, на пунктах призову також вжили заходів, щоб уникнути великого скупчення людей.

Нагадаємо, раніше на Тернопільщині стартував черговий призов в армію.

Як повідомляв портал Знай.иа в Україні прийнято рішення не призивати в армію випускників шкіл і вищих навчальних закладів у період весняного призову.

Також Знай.иа писав, що в української армії брак кадрових офіцерів.