Біографія

Єгор Фірсов - один з наймолодших, привабливих і не скандальних українських політиків. Активіст «Євромайдану», депутат Верховної Ради, який позбувся мандата через незгоду з корупційними діями оточення Петра Порошенка. Соратник Анатолія Гриценка, глава партії «Альернатіва» і можливий народний депутат України в парламенті восьмого скликання.

Єгор Фірсов народився 1 грудня 1988 року в Донецьку.

Знак Зодіаку: Стрілець, рік Земляного Дракона

Національність: українець

Віросповідання: православний

Говорить російською, українською англійською

Чи правда, що Єгор Фірсов - один з найчесніших українських політиків. Чи були в його кар'єрі скандали і дійсно, його ледь не вбили сепаратисти на Донбасі? З якої причини Фірсов покинув парламент і з ким намагається повернутися в ВР? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Єгор Фірсов, особисте життя якого цікавить мільйони його потенційних виборців, відрізняється закритістю. Політик приховує обставини свого дорослішання, інформацію про батьків та інших родичів.

Згідно з деякими інсайдерами, матір'ю депутата є державний службовець, а батьком - дрібний підприємець.

З джерел відомо, що Єгор Фірсов - одружений, правда, цивільним шлюбом. Супутницею життя депутата називають Катерину Кичик. Відомо, що нинішня дружина Фірсова раніше працювала його помічницею в парламенті. Однак, в ході роботи між молодим політиком і дівчиною зав'язалися бурхливі стосунки, які привели до утворення союзу.

Зв'язок Фірсова та Кичик була «злита» в Мережу однієї з українських журналісток. Репортер Даша Щаслива заявила, що цивільна дружина Єгора забороняла йому давати їй інтерв'ю. За словами медійніци, Фірсов все ж спілкувався й нею на камеру, після чого Кичик влаштовувала йому грандіозні скандали.

Єгор Фірсов, сім'я якого «ховається за сімома печатками», згідно з останньою інформацією, не має дітей.

Освіта

Єгор Павлович Фірсов має вищу освіту. Протягом майже чотирьох років майбутній депутат намагався вивчитися в Донецьку на юриста. Не дивлячись на успіхи в навчанні, Фірсов прийняв рішення покинути ВНЗ, оскільки не змирився з тим фактом, що все в цій сфері залежить не від знань і талантів, а від корупційних зв'язків.

«Корочку» про вищу освіту Фірсов отримав лише в 2014 році. Нардеп має диплом Донецького національного університету. Є випускником економічно-правового факультету. Професійний правознавець.

Кар'єра і бізнес

Єгор Фірсов почав трудовий шлях досить скромно. Першим місцем роботи стала одна зі звичайних шкіл в Авдіївці (Донецька область). Фірсов, біографія якого досить нетипова для представників його регіону, працював учителем історії та правознавства.

Громадською діяльністю Фірсов зацікавився вже в 2004 році. Молодий донеччанин був активним учасником подій «Помаранчевої революції», однак розчарувався в новому президенті Ющенко після того, як побачив організацію платної масовки на Майдані.

Відзначився майбутній політик і на президентських виборах 2010 році. Тоді Єгора навіть затримали під час роботи в Будьонівському районному виборчому штабі партії «Єдиний центр». Активістом зацікавилися корумповані міліціонери, які забезпечували фальсифікації в ході президентської компанії з метою успішного обрання Віктора Януковича.

Перший успіх в кар'єрі Єгора Павловича відбувається в 2011 році, коли він несподівано для багатьох отримує місце помічника народного депутата Ірини Геращенко.

«Удар» прийшов в життя Фірсова вже в 2012 році. Молодий чоловік приєднався до молодої політичної сили нинішнього мера Києва Віталія Кличка і намагався потрапити з ним до чергового складу Верховної Ради. Крім того, політик стає главою Донецької обласної організації партії.

Єгору не вистачило трохи голосів, щоб стати молодим депутатом. Маючи 37 місце в партійском списку, Фірсов виявився «за бортом» Радіи оскільки «Удар» отримав лише 34 місця.

Потрапити до парламенту він зумів лише в квітні 2014 року, коли ряд його соратників по партії покинули Верховну Раду з різних причин і звільнили місце для молодого політика.

Як член парламенту Фірсов працював в Комітеті з питань податкової та митної політики.

У період з кінця 2013 по початок 2014 років Єгор Павлович був організатором Автомайдану в Донецькій області, а також займав пост координатора Комітету патріотичних сил.

Активну участь Єгор Павлович приймає в сумних подіях весни і літа 2014 року. Фірсов стає одним з активних учасників антісепаратісткого руху на території Донецької області. Працював над проведенням президентських виборів на звільнених районах.

У травні 2014 року, перебуваючи в Донецьку, Фірсов був обстріляний сепаратистами. Активіст знаходився в кабінеті редактора видання «Острів» і координатора Комітету патріотичних сил Сергія Гармаша. Обидва патріота не постраждали.

Єгор Фірсов є російськомовним, проте в ідеалі володіє українською мовою і називає себе українцем. В ході «Революції Переваги» представляв Донецький регіон і навіть публічно закликав українського олігарха Ріната Ахметова підтримати євроінтеграційний курс України.

В якості політичного діяча, він наполягає на проведенні великої інформаційної компанії з метою інтеграції Донбасу в Україні і реформування країни, шляхом створення нової економічної системи, заснованої на впровадженні сучасних інвестицій та залученні зарубіжних капіталів.

У лютому 2016 Єгор Фірсов, «Фейсбук» якого є одним з найбільш популярних серед українських політиків, потрапляє в скандал. Депутат, батьки якої постраждали від війни на Сході України, виходить з фракції «Блок Петра Порошенка».

Політик заявляє, що не хоче знаходиться в одному депутатському об'єднанні з Ігорем Конененко, замішаним в корупційних оборотках і асоціюватися з ним. У березні того ж року тодішній спікер Володимир Гройсман позбавив Фірсова мандата на підставі рішення з'їзду «БПП» про виключення його з партії.

Чернігів несподівано стає для Єгора Павловича шансом повернутися в стіни парламенту. У 2016 році він бере участь у довиборах до Верховної Ради, однак поступається перемогу місцевому підприємцю Максиму Мікітасю.

Повернутися в велику політику Фірсову вдається вже в 2018 році. Екс-депутат представляє власну партію «Альтернатива», яка приєднується до політичного проекту Анатолія Гриценка - «Громадянська позиція».

Єгор Павлович і соратники підтримували Гриценко на президентських виборах 2019 року і разом йдуть на вибори в парламент, які призначені на липень 2019 року.

Крім політичної і громадської діяльності Єгор Фірсов будує кар'єру в юриспруденції. Після «вигнання» з парламенту, він разом з другом Денисом Каплунову організовує юридичну фірму і успішно працює в столиці.

Єгор Фірсов, «Твіттер» якого приваблює тисячі фоловерів, також відомий як популярних блогер. Фейсбук політика має понад чотири тисячі послідовників. Фірсов також визнається одним з найбільш привабливих українських політиків, який має безліч прихильниць. Інстаграм Єгора також привертає близько чотирьох тисяч чоловік.
Декларація Фірсова також не викликає сумнівів в достовірності. У 2016 році нардеп декларував квартиру в Донецьку та право власності на юридичну фірму, зарплату народного депутата і заощадження в розмірі 30 тисяч гривень і 2 тисяч доларів.

Компромат і чутки

Єгор Фірсов, новини про який часто з'являються в Мережі в контексті виборів, не є скандальним політиком. Екс-нардеп визнається одним з небагатьох політиків, які зберегли позитивну репутацію.

Однак, Фірсов все ж фігурував в ряді скандальних публікацій. Зокрема, в 2015 році в ефірі однієї з програм він заявив, що на олігарха Ріната Ахметова відкрито кримінальну справу за фінансування сепаратизму і тероризму.

Заява депутата викликала обурення з боку представників найбагатшого українця, які звинуватили Фірсова у брехні і маніпулюванні.

У 2016 році Єгор Павлович також звинуватив тодішню голову НБУ Валерія Гонтареву в причетному до розкрадання коштів «Аграрного фонду», розміром 2 мільярди гривень.

Були в кар'єрі Фірсова та дрібніші інциденти: закиди депутату Миколі Левченку в дружбі з одним з лідерів сепаратистів Павлом Губарєвим, а також публікація в Мережі фото сплячого колеги - нардепа з «Комуністичної партії».

Фірсов має хейтерів в соціальних мережах, з якими намагається взаємодіяти. Користувачі Мережі часто ставлять під сумніви політичні погляди Єгора, називають його недосвідченим, наївним, маніпулятивним і брехливим. Також Фірсов є «мішенню» для проросійських користувачів і «шанувальників» квазі-республік «ДНР» і «ЛНР».

Фотографії

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=n47fNUc31m8

https://www.youtube.com/watch?v=c2Yjh_vtIRw

Посилання

https://www.instagram.com/egor_firsov/?hl=ru

https://www.facebook.com/egor.firsov