Біографія

Андрейко Віталій Васильович - депутат Яворівської районого ради, який хоче потрапити до Верховної Ради. Звинувачується місцевими жителями в корупції і бажанні піти від відповідальності за протизаконні дії.

Віталій Андрейко народився 23 вересня 1977 року в селі Воля-Старицька (Львівська область, Яворівський район)

Знак зодіаку Діва; Народився в рік Вогняної Змії;

Національність: українець;

Віросповідання: невідомо;

Розмовляє українською, російською, українською

Якщо, ви хочете знати, хто хоче керувати Україною в новому парламенті, то зверніть увагу на кандидата в депутати - Віталія Андрейко. Політик звинувачується в корупції і крадіжці бюджетних коштів, проте, за чутками, намагається уникнути відповідальності, отримавши депутатську недоторканність.

Сім'я

Віталій Васильович Андрейко - політик-початківець і мало відомий всеукраїнській аудиторії. Місцевий депутат користується популярністю лише на малій батьківщині і рідко дає інтерв'ю. Про дитинство і обставин дорослішання депутата мало що відомо. Джерела повідомляють, що він з простої сім'ї, проте відрізняється хитрістю і амбітністю, які проклали йому дорогу у владу і зробили досить заможною людиною.

Згідно з даними джерел, Віталій Андрейко перебуває у шлюбі з Оленою Олександрівною Андрейко. Подружжя має трьох дітей: доньку Софію і синів Данила і Олександра.

Місцеві жителі стверджують, що сім'я є дружньою, а сам депутат вкрай активно працює для її утримання, що часто призводить до неетичних і навіть протизаконних вчинків.

Освіта

В одному зі своїх нечисленних інтерв'ю, Віталій Андрейко розповідав про те, що має вищу освіту. Політик закінчив львівський університет імені Івана Франка та має диплом економіста-математика.

Кар'єра і бізнес

Віталій Васильович скромно починав трудовий шлях. Так, на початку 90-х років минулого століття він займав одну з незначних посад у відділенні державного казначейства.

У 2002 році Андрейко переходить в приватний сектор і починає працювати в тоді активно набираючому силу «Приватбанку». Нинішній політик і кандидат на потрапляння в парламент займався обслуговуванням фізичних осіб в одному з львівських відділень найбільшого банку країни.

У рідному Новоярівську амбітний чоловік швидко зробив кар'єру і за короткий строк доріс до керівника регіонального підрозділу, під керівництвом якого працювали співробітники відразу ж чотирьох провінційних підрозділів «Приватбанку».

Особливою гордістю Віталія Андрейко є той факт, що в 2009 році його відділення було визнано найкращою філією «Приватбанку» у всій країні.

Сам Андрейко стверджує, що понад 10 років працював на керівних постах і знає багато про ефективне управління. Він упевнений, що був лідером команди, який власним прикладом мотивує підлеглих і створює хороші умови для роботи і вирішення різних командних завдань.

Віталій Васильович стверджує, що його команда в «Приватбанку» своїм ретельною, щоденною працею і увагою до кожного клієнта завоювала довіру і симпатії тисяч клієнтів.

Свій досвід і зароблені в банку гроші він вклав у створення і будівництво власного бізнесу. Андрейко підкреслює, що саме довіра людей стала міцною основою його матеріального благополуччя і забезпечення успіху власного підприємства. В одному з інтерв'ю він заявляв, що вкрай дорожить своєю репутацією чесної і відповідальної людини, що було спростовано в зв'язку зі скандалами навколо його виборчої компанії 2019 року.

Будівельні бізнес Віталій Андрейко відкрив в кризовий і страшний 2014 рік. У розпал «Революції гідності» і російської інтервенції на територію України він почав будівництво житлового кварталу «Приозерний». Цілком ймовірно, сміливе бізнес-рішення пояснювалося катастрофічним падінням цін, що дало «вікно можливостей» прозорливому і практичному колишньому банківському керівнику.

Однак, старт власної справи сам Андрейко пояснює більш красивішими і благородними мотивами. За його словами, його рідне місто Новояворівськ є колишнім містом сірчаного комбінату, в якому за радянських часів було побудовано безліч сірих будинків-коробок.

Нинішній депутат нібито мріяв перетворити рідне місто і забудувати його барвистим, комфортним і сучасним житлом, що мало дати місту новий поштовх до розвитку. Нібито реалізовуючи благородні цілі, Андрейко разом з партнерами розпочав будувати сучасне житло з нормальних матеріалів, яке продавав за високими для місцевого населення цінами.

Для створення благородного іміджу власного проекту, Віталій Васильович нібито організував відкритий аукціон з купівлі ділянки землі для будівництва комплексу, що було висміяне багатьма його знайомими.

Засоби для започаткування власного проекту Андрейко нібито заробив на роботі в банку. Крім того, за його словами, він нібито взяв кредит. Пізніше бізнес «закрутився» оскільки йому нібито повірили люди, які почали вкладатися в його проект і купувати ще не побудоване житло.

Депутатом Яворівскої районної ради Андрейко став 2015 року. У місцевому органі влади він зайняв вигідну позицію голови бюджетної комісії.

Отримавши досвід роботи депутатом місцевого рівня, Віталій Васильович намагається застосувати його на найвищому рівні. Так, він упевнений, що в даний момент ми живемо в складні часи, коли вкрай реальною виглядає загроза реваншу проросійських сил. Андрейко заявляє, що для захисту від ворогів українці повинні активно розвивати економіку, армію, а також мати спільну мову і культуру. Все це і має намір розвивати Андрейко після того, як потрапить до вищого ешелони української політики.

Після свого приходу в парламент, Віталій Андрейко обіцяє наповнити українські вулиці усміхненими і задоволеними життям людьми, що живуть в країні, яка робить все для громадян.

На виборах до Верховної Ради 2019 року Андрейко балотується від округу №122, який сформувався з Жовківського та Яворевского районів Львівської області.

Андрейко не приховує того факту, що є досить заможною людиною. Кандидат в депутати декларував права власності на дві квартири і нежитлове приміщення в рідному Новояворівськ, два авто марки «БМВ». Політик володіє фірмою «Комфортмістобуд», грошовими активами, розміром майже 400 тисяч гривень, 60 тисяч доларів і 30 тисяч євро.

Компромат і чутки

Віталій Андрейко позиціонує себе, як відповідального і чесного політика, який зробив себе сам і нікому нічого не винен. Однак, жителі Львівської області мають змішану або негативну думку стосовно одного з кандидатів на висунення до Верховної Ради.

Ходять чутки, що за часів роботи керівником ряду місцевих філій «Приватбанку» він займався фінансовими махінаціями, вимагав гроші за вирішення проблем з клієнтів, а також займався відвертим здирництвом.

Джерела стверджують, що Андрейко нібито користувався грошима клієнтів з метою отримання матеріальної вигоди, однак доказів цієї інформації так і не з'явилося.

Багато пліток ходять навколо його будівельних проектів. Є скарги на погану якість проданих Андрейко квартир, їх високу вартість, невигідні умови обслуговування і неблагонадійність його підлеглих.

Незадоволені багато людей роботою Віталія Васильовича на посаді глави бюджетного комітету Новояворівської районної ради. З 2015 року на нього сиплються звинувачення в корупції, фінансових махінаціях і відмиванні грошей.

У 2019 з'явилася інформація про те, що Віталій Андрейко підозрюється в розкраданні бюджетних коштів і здійсненні корупційних дій. Також джерела стверджують, що депутат намагається уникнути покарання і розголосу власних дій. Андрейко нібито намагається домовитися з правоохоронцями і швидше отримати депутатський мандат від власного мажоритарного округу.

Фотографії

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=PSy3H0kJs4I

Посилання

відсутнє