Сергій Миколайович Ларін - колишній заступник голови Адміністрації Президента при Януковичі. Колишній член Партії регіонів. Екс-губернатор Кіровоградської області, збагатився за рахунок місцевих олігархів. Відомий корупціонер і один з народних депутатів, які голосували проти Закону про суверенітет українських територій окупованих російською владою.

Біографія

Народився Ларін 11 січня 1962 року в м.Харцизьк Донецької області. Після роботи на міському трубному заводі різко вирішив піти в політику, почав роботу в партіях, які підтримували цілісність української території, але, мабуть, змінив свої погляди і приєднався до команди Опозиційного блоку, який не вважає окупацію Криму і Сходу України навмисними діями російської сторони. Прославився на всю Україну, як людина, яка брала данину з усіх бізнесменом Кіровоградщини, що було прикрите керівництвом країни в період правління Януковича. В даний момент Сергій Миколайович хоче знову потрапити до Верховної Ради, хоча має на своєму рахунку достатньо промахів, щоб стати персоною нон-грата в Україні. Пособник антиукраїнських рухів продовжує свою політичну кар'єру і не збирається залишати награбовані мільйони в казні.

Сім'я

Дружина Наталія Ларіна - лікар, виховують двох дітей: дочка і син.

Освіта

У 1981 році закінчив Донецький політехнічний коледж і вступив в Інженерно-педагогічний інститут, отримав диплом інженера-електромеханіка.

Кар'єра і бізнес

Стрімка кар'єра Сергія Ларіна викликає деякі питання. Відразу після роботи на заводі, він вирішив балотуватися в Харцизька міську раду. І в найскладніші часи для України 1990-1992 року він був головою комісії з питань молоді та спорту в своєму регіоні. Всі 90-ті він пропрацював в Донецькій обласній адміністрації, де і познайомився з усіма своїми однопартійцями і відомими поплічниками Януковича. Три роки Ларін обіймав посаду голови Кіровоградської області - саме це "золотий" час принес народному обранцеві мільйони, про які поговоримо в розділі з компроматом.

Після пари сотень скандалів, Сергій Миколайович перейшов працювати безпосередньо до свого друга і соратника - Януковичу в Адміністрацію президента. Це час нахабного збагачення 2013-2014 року, коли колишній президент нагортають бюджетні денігі і створював своє Межигір'я.

Компромат і чутки

Ще в далекому 2004 році Сергій Ларін привозив з Донецької області "тітушек", які допомагали Януковичу в створенні образу політика. Електоратом Партії регіонів були колишні ув'язнені, п'яниці, противники української культури, затяті любителі всього російського світу. Підозрюють, що саме Сергій був організатором фальсифікацій в регіонах на президентських виборах.

Сергія Ларіна звинувачують у вимаганні грошей у кіровоградських бізнесменів і олігархів, які за найскромнішими підрахунками повинні були йому платити в місяць по 5 мільйонів гривень. Про це активно говорили ще в далекі роки правління Януковича. Ларін скоєно санкціоновано займався корупцією і подтасовиваніем результатів тендерів, які вигравали підставні фірми. Багато видань говорили про махінації Ларіана в злиденній області та про його багатства на тлі покинутих полів і зубожілих господарств.

Ще один факт, що зв'язує Ларіна з колишнім урядом - віра в чаклунів і бабок, які допомагали йому з пристрітом і, мабуть, зі створенням корупційних схем. Такими методами очищення карми користувався Янукович і Пшонка, у яких знайшли цілі кімнати з церковними реліквіями, аж до мощей святих.

Дивні справи творилися в Кіровоградській області - будівлі, тільки після капітальних ремонтів знову вимагали косметичної реконструкції і знову в них вливався міського бюджету.

Сьогоднішня командою Опозиційного блоку давно знайома Ларіну за минулим махінацій. Наприклад, робота з Королівської в 2010 році і підприємством «Кіровоград-Трансгазбуд» завдяки якому виводилися мільйони з державної скарбниці. Прикладів таких многоходовочек були споруди газопроводу до невеликих селах. Правда, жодна будівництво не завершилася. Будівельники разом з матеріалами і документами пропадали не дісталися і до середини шляху газопроводу.

І знову в 2010 році Ларіна звинуватили у фальсифікаціях на президентських виборах. Його позиції не змінилися - він і далі допомагав Януковичу захопити крісло президента. І в цей раз успішно.

Повальна корупція під керівництвом депутатів Партії регіонів була вигідна багатьом бізнесменам. Адже, сплачуючи Ларіну 20% відкатів, влада закривала очі на порушення на підприємствах, підпільний збут, недоброякісні товари, обман споживача, несанкціоновану рекламу, невиплати робочим на виробництвах, постійні аварії та інші грубі порушення законів.

Жоден фермер і бізнесмен не залишався непоміченим в роки правління Ларіна. Найжахливіше, що багатьох влаштовувала така "дах" і навіть зараз є прошарок людей, яким не подобається чесно платити податки - схема з деребану і відкатами їм підходила, як для некомпетентних і недобросовісних виробників. Повальний обман і грабіж був нормою 2010-2014 років. Навчитися працювати інакше весь східний регіон України досі неможливо.

Як при цьому всім Ларіну вдалося знову потрапити в Парламент - загадка природи. Але цей факт говорить про те, що в Україні все ще живе великий відсоток людей, які вважають, що крадіжка - це норма життя.

Сергій Ларін є активним користувачем соціальних мереж і на особистій сторінці то він, чи то його копірайтери дуже стурбовані захистом і цілісністю українських кордонів. Хоча, в 2018 році він був одним з 36 депутатів, які проголосували проти Закону про суверенітет українських територій, окупованих Російською Федерацією.

Такий обман безкінечно переслідує Ларіна та його друзів - висловлювання про любов до України і відверта здача територій ворогові. Це можна простежити, як за самим Сергієм, так і за Медведчуком, Шуфричем, Королевської та іншими поплічниками Януковича.

Ще одним дивним фактом про Ларіні є його ерудиція - він заявив, що голодомор в Україні - це не така вже й трагедія, в Росії загиблих точно не менше. І взагалі, виявляється пам'ятники на честь голодомору не повинні оплачуватися за рахунок держбюджету. Мабуть, тільки вдома Ларіна повинні претендувати на держбюджет.

Але за те, як працював депутат, його не спіткала люстрація, він був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня, орденом Республіки Корея "Heungin".

Всі депутати, які допомагали Януковичу в розграбуванні українського майна все ще сподіваються на потрапляння до Верховної Ради. Їх минулі схеми з фальсифікаціями точно так же будуть працювати і в 2019 році, оскільки поки їх не позбавили права балотуватися, що було б логічніше за все в період боротьби з російською агресією.

Декларація

Місце особливого інтересу для преси - це декларація народного обранця. За останніми даними, сім'я Ларіним володіє чотирма земельними ділянками в різних областях, квартирою в Києві в 212 м2, декількома гаражними місцями, п'ятьма земельними ділянками не під будівництво і нежитловим приміщенням в 117 м2. Також Сергій і його дружина володіють задекларованими предметами мистецтва, годинниками, ювелірними прикрасами і антикварними речами. Сергій, судячи з декларації, їздить на громадському транспорті на роботу, а дружина користується Лексусом 2011 року.

У підсумку, Ларін отримує депутатську зарплату, має рахунок в банку, получ


Фотографії

Сергей Ларин

Сергей Ларин

Митинги в поддержку Януковича

Ларин с коллегами

Відео

Посилання

Фейсбук