Біографія

Сергій Власенко - знаменитий український політик і юрист. Прославився насиченим особистим життям, численними скандалами з супутницями життя і публічними витівками. Відомий як багаторічний соратник і адвокат Юлії Володимирівни Тимошенко.

Сергій Власов народився 7 березня 1967 року у Львові

Знак зодіаку Риби

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православний

Чи правда, що соратник Тимошенко був побутовим маніяком? Що саме говорила про нього його колишня дружина і яким чином він заробляє гроші? Про це та багато іншого - в цій статті

Сім'я

Сергій Власенко, компромат на якого був викладений його особистими і політичними ворогами, родом з інтелігентної родини. Його батько Володимир Олексійович і мати Любов Іллівна - пенсіонери. Обидва живі і насолоджуються зрілими роками.

Перша дружина Сергія Власенка - Ольга Бура. Ім'я дружини пам'ятають мільйони українських телеглядачів. Зірка була колегою Маші Єфросиніної в 90-і роки, а на початку 2000-х років прописалася на каналі Ай-Сі-Тіві.

Життя Ольги Бури трагічно обірвалося в 2004 році. Молода ТВ-зірка загинуло в ДТП недалеко від столиці.

Сергій Власенко виявив публічну скорботу, однак довго в неодружених не сидів. Молодий і заможний юрист знайшов іншу красуню - Наталю Окунську, з якою уклав офіційний шлюб в 2006 році.

Топ-модель і світська левиця відібрала у колишнього чоловіка при розлученні в 2008 році половину спільно нажитого майна, перетворившись в одну з найбагатших жінок української столиці.

Від скандального шлюбу у Власенка і Окунської залишилася дочка Поліна, яка зараз проживає разом з матір'ю в Парижі.

Проблеми на роботі і в особистому житті в 2014 році привели Власенко на лікарняне ліжко. У Сергія Володимировича виявили серйозні проблеми з серцем, яке довелося терміново оперувати. На даний момент Власенко є відносно здоровою людиною.

Освіта

Є випускником Львівського університету ім. Франка. Має диплом юриста.

Кар'єра і бізнес

Починає трудову діяльність ще за часів СРСР. Займає посаду в одному з відділів заводу у Львові. З початком незалежності України Сергій Власенко очолює юридичний відділ однієї з фондових бірж.

У 90-ті роки працює в безлічі структур - «Континент-Україна Львів», «Бінграіс ЛТД», «СЦБ - Україна».

Сергій Власенко переїжджає до Києва в 2000-х роках і займає керівні посади в фірмі «Правіс» і в «Нафтогазі України».

У 2004 - 2005 роках Сергій Власенко стає найвідомішим юристом України, представляючи інтереси Віктора Ющенка в Конституційному суді після масових фальсифікацій у другому турі президентських виборів. Сергій Володимирович вдало справляється з найскладнішим юридичним завданням в кар'єрі і домагається призначення третього туру президентських виборів.

Крім того, саме Власенко брав участь в конфліктах навколо права власності на Нікопольський завод ферасплавов і Криворіжсталі.

Засновує власну юридичну фірму «Резніков, Власенко і партнери». Має партнерські частки у фірмі «Магістр і партнери».

У 2008 році Сергій Власенко отримує посаду в керівництві Податкової адміністрації України.

Протягом юридичної кар'єри веде безліч резонансних справ. Представляє кандидата в президенти Віктора Ющенка в розглядах про фальсифікації в другому турі президентських виборів 2004 року. Був адвокатом артиста Андрія Данилка і телекомпанії «Інтер». Сергій Власенко був захисником Юлії Тимошенко у справі «про газові контракти» в 2011 році.

У 2008 році став народним депутатом від «БЮТ». Знову обраний до парламенту в 2014 році від політичної сили Юлії Тимошенко.

У 2010 році з приходом до влади Януковича і введенням політичної реформи, Сергій Власенко публічно відмовляється від звання заслуженого юриста України, протестуючи проти неправильних на його думку змін до Конституції.

У парламенті Власенко працював в комітеті у справах правосуддя. У березні 2013 року Сергій Власенко, досьє на якого вражає своїми деталями був позбавлений депутатського мандата на підставі здійснення адвокатської діяльності, що заборонено суміщати з роботою в парламенті.

Нардеп повернувся в стіни Верховної Ради після зміни влади - в 2014 році. Його однопартійці Арсеній Яценюк і Олександр Турчинов стали одними з найбільш впливових людей в Україні і не забули про свого колишнього адвоката.

У 2014 році Сергій Власенко, Твіттер якого є одним з найпопулярніших в сучасній Україні, намагається покарати суддівський склад Печерського суду Києва, який прославився скандальними рішеннями і обвинувальним вироком проти Юлії Тимошенко у газовій справі.

Восени 2014 року Сергій Володимирович знову стає народним депутатом від «Батьківщини» і продовжує активну роботу в стінах парламенту.

У 2018 році Сергій Власенко входить до санкційного списку Російської Федерації, який складається з осіб, які нібито представляють небезпеку для безпеки країни-агресора.

Політик декларував доходи в 1 мільйон 770 тисяч гривень. Кошти отримані в якості заробітної плати, гонорарів, страхових виплат і дивідендів. Крім того, зазначено, що нардеп отримав 1,5 мільйона якості виграшів і подарунків.

Сергій Власенко декларував наявність двох авто преміум-класу. Володіє земельною ділянкою і квартирою в Києві.

Компромат і чутки

Сергій Власенко був фігурантом ряду скандалів з його колишньою дружиною - Наталею Окунською.

Так, в 2013 році Власенко звинувачувався у викраденні і розбої щодо колишньої дружини, а також систематичній невиплаті аліментів. Пізніше кримінальні справи проти юриста були закриті за відсутністю доказів і закінченням терміну давності.

Наталя Окунська систематично звинувачувала Власенко в невиплаті аліментів, психічному, а також фізичному насильстві. Світська левиця стверджувала, що її багатий і впливовий чоловік постійно її принижував і відмовлявся утримувати дітей.

Крім того, колишня дружина назвала його професійно непридатним, Наталя відзначала, що Сергій постійно маніпулює і користується своїм статусом для вирішення сімейних проблем.

Сергій Власенко систематично звинувачувався в покриванні корупціонерів і злочинців під час роботи юристом. Критикувався за маніпулювання законом, непрофесіоналізм і відверту брехню.

Природно, сам політик всіляко заперечує ці звинувачення, називаючи Окунську брехун, яка працювала на його політичних опонентів. Сергій Володимирович пояснював слова колишньої дружини спробою дискредитації. На даний момент екс-подружжя публічно не конфліктують, проте, за чутками, відносини не підтримують.

Відзначився Власенко і серією інших скандалів. У 2012 році тодішнього захисника арештованого екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, яка містилася в Качанівській колонії (Харкова), з ніг до голови облили фарбою.

Активності Власенко, дружини і жінки в житті і кар'єрі якого завжди мали особливе значення, не пробачили опоненти. Відзначимо, що Сергій Володимирович стійко витримав публічне випробування, відмився і відразу ж оновив гардероб в одному з брендових магазинів Харкова.

У 2016 році Сергій Володимирович, фото якого цікавить мільйони українців, знову потрапляє в скандал. Політик організовує бійку зі своїм колегою по парламенту Сергієм Пашинський.

Ще раз Власенко потрапив в бульварні хроніки в кінці 2018 року, коли публічно в стінах парламенту обізвав віце-спікера Ірину Геращенко. Нардеп дуже сильно розізлилася на юриста і публічно вимагала від нього піти із залу. Охолонувши Сергій підійшов до віце-спікера і вибачився, що було нею прийнято.

Фотографії

Сергей Власенко
Сергей Власенко

Відео

Посилання

Фейсбук