Український підприємець Максим Шкіль заснував холдинг "MS Capital", який об'єднує підприємства логістичного, автомобільного, дорожнього та аграрного бізнесів. З 2011 року є засновником «благодійного фонду Максима Шкіля», а з 2020 року обіймає посади голови Комітету з питань інфраструктури Федерації роботодавців України та віце-президента Національної асоціації шляховиків України.

Біографія

Максим Вікторович Шкіль народився 19 серпня 1983 року у Львові. Має три вищі освіти та ступінь кандидата юридичних наук.

Сім'я

Підприємець одружений і виховує двох дочок. Серед спортивних захоплень бізнесмена тренування з боксу і кроссфіту.

Кар'єра і бізнес

Будучи студентом Максим Шкіль підробляв на заводі мінеральних вод, де пройшов всі щаблі кар'єрних сходів, починаючи від початкових позицій до директора з продажу.

Свій власний бізнес він почав розвивати в 2006 році, створивши спільно з партнерами підприємство з видобутку, переробки та продажу граніту.

Згодом, бачачи гостру необхідність у вирішенні логістичних завдань виробничих підприємств країни бізнесмен засновує в 2011 році "першу логістичну компанію» (https://1lk.com.ua/), що спеціалізується на вантажоперевезеннях залізничним транспортом. За роки діяльності "ПЛК " стала надійним партнером українських і міжнародних зернотрейдерів і зайняла лідируючі позиції на ринку України з перевезень зернових культур залізничним транспортом.

У 2015 році підприємець купує корпоративні права "Audi Центр Одеса Південь» (http://audi-odessa.com.ua/) і в 2016 році відкриває найбільший в країні дилерський центр Audi, який став першим Українським центром бренду в концепції Audi Sport.

У тому ж році Максим Шкіль засновує групу компаній "Автострада» (https://autostrada.com.ua), яка надає повний спектр послуг з будівництва, ремонту та реконструкції автомобільних доріг і мостових споруд. У 2020 році «Автострада» інвестувала в розвиток власних потужностей понад 70 мільйонів доларів і на сьогодні є одним з лідерів України у сфері будівництва доріг.

У 2019 році для систематизації всіх бізнес-процесів підприємець об'єднує всі бізнеси в єдину структуру – холдинг «MS Capital».

У 2020 році холдинг засновує «Прилуцьку аграрну компанію» та інвестує 160 млн грн у купівлю елеватора та корпоративних прав компанії «Курс-Агро», земельний банк якої становить близько 5 тисяч га в межах Чернігівської та Полтавської областей.

Окрім розвитку бізнесу, у 2011 році підприємець створив "благодійний фонд Максима Шкіля» (https://shkil.org.ua). Почавши з адресної допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, згодом Максим Шкіль почав надавати допомогу лікарням і дитячим будинкам. Меценат переконаний, що благодійність має бути системною. За роки діяльності фонд реалізував понад триста соціальних проектів і надав допомогу понад 10 тисячам сімей.

У 2020 році в рамках боротьби з COVID-19 за ініціативою підприємця було придбано та передано обласним лікарням 6 апаратів штучної вентиляції легень, Медичне обладнання та спецкостюми на суму близько 20 млн грн.

Фотографія

Максим Шкіль
Максим Шкіль