У п'ятницю, 23 лютого, в Україні набув чинності закон про реінтеграцію Донбасу.

Офіційна назва - Закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях" і публікує його парламентське видання "Голос України".



Верховна Рада ухвалила закон 18 січня, Президент Петро Порошенко підписав його минулого вівторка, 20 числа. Тепер офіційно вважається, що російська окупація є незаконною, скільки б вона не тривала, а тому не дає РФ ніяких прав на українські території.

Також в законі є відсилання до закону "Про забезпечення прав і свобод громадян та правового режиму на тимчасово окупованій території України", в якому визначено дату початку окупації Криму.

Популярні новини зараз
Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
Показати ще


Межі та перелік районів, населених пунктів на Донбасі визначатиме Президент за поданням Міноборони. Відомство, в свою чергу, готує подання на підставі пропозицій Генерального штабу ЗСУ. В межах тимчасово окупованих територій діє особливий порядок забезпечення прав і свобод цивільного населення.

Командувач Об'єднаних сил реалізовуватиме свої повноваження через Об'єднаний оперативний штаб ЗСУ.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Генштабі розповіли, як обиратимуть керівника Об'єднаних Сил.