У п'ятницю, 23 лютого, в Україні набув чинності закон про реінтеграцію Донбасу.

Офіційна назва - Закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях" і публікує його парламентське видання "Голос України".Верховна Рада ухвалила закон 18 січня, Президент Петро Порошенко підписав його минулого вівторка, 20 числа. Тепер офіційно вважається, що російська окупація є незаконною, скільки б вона не тривала, а тому не дає РФ ніяких прав на українські території.

Також в законі є відсилання до закону "Про забезпечення прав і свобод громадян та правового режиму на тимчасово окупованій території України", в якому визначено дату початку окупації Криму.

Популярні новини зараз
Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще


Межі та перелік районів, населених пунктів на Донбасі визначатиме Президент за поданням Міноборони. Відомство, в свою чергу, готує подання на підставі пропозицій Генерального штабу ЗСУ. В межах тимчасово окупованих територій діє особливий порядок забезпечення прав і свобод цивільного населення.

Командувач Об'єднаних сил реалізовуватиме свої повноваження через Об'єднаний оперативний штаб ЗСУ.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Генштабі розповіли, як обиратимуть керівника Об'єднаних Сил.