Президент Франції Еммануель Макрон має намір посилити свій вплив у "нормандському форматі" і таким чином наростити вплив Франції у світі.

Про це сказав професор Києво-Могилянської академії, науковий директор фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань, повідомляє "24 канал".

За його словами, французький президент продемонстрував амбіції у справі припинення війни на Донбасі на зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

"Макрон спробує довести свої особисту ефективність. І йому важливо, щоби його ім'я було пов'язане з конкретними успіхами. Поки що важко говорити про деталі, але важливо, що будь-які пропозиції французького президента базуватимуться на чіткому визнанні Росії агресором. На такому рівні – це дуже важливі сигнали",
– зазначив політолог.

Він також відзначив, що дуже важливим є те, що нарешті відбулося особисте знайомство Порошенка з президентом Франції, адже ця країна є однією з ключових у Європейському Союзі при прийнятті рішень щодо антиросійських санкцій.

Популярні новини зараз

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще

"Для України важливо, що Макрон не змінив риторику після обрання на пост президента. Водночас професор впевнений, що Заходу важливо зберігати діалог з Росією з питань урегулювання конфлікту в Сирії, ядерній програмі Ірану та боротьбі з тероризмом. Однак західні країни не погодились обміняти поступки в цих питаннях на Україну, про що, ймовірно, їх просила Росія", - наголосив Гарань.

Як повідомляв "Знай.ua", президент Франції Еммануель Макрон розповів, який період історії став визначальним у двосторонніх відносинах між Францією та Україною та чия ж насправді була Анна Ярославна.