Британські фахівці провели наукові дослідження за допомогою звичайного опитування і з'ясували, що найбільшу кількість позитивних емоцій люди відчувають всього два рази в житті, в 23 роки і 69 років.

Про це пише Хроніка.інфо

Цікаво, що експерти зробили такі висновки, виходячи з проведеного опитування 23 тисяч дорослих людей, що проживають в Німеччині. Їх вік був в межах від 17 до 85 років.

Спочатку у людей поцікавилися, в якій мірі вони щасливі на даний відрізок часу, після чого опитаним запропонували подумати і дати невеликий прогноз, чого вони б очікували через п'ять років.

Останнім кроком стало те, що цих же людей знову запитали з приводу їх щастя зараз і що збулося з вищесказаного п'ять років тому.

Популярні новини зараз
Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Де живуть найщасливіші працівники.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uahttps://znaj.ua" повідомляв, що українцям розповіли, як заощадити і вижити на відпочинку.