У Києві навколо історичної будівлі в центрі міста началася конфлікт

Близько 20 молодиків з каністрами прийшли під Міністерство ВС в Києві.

Вони стверджують, що «захищають художників», яких утискають в будинку на Рейтерській .

Художникам, місцевим жителям, активістам погрожують. Погрожують вбивство, загрожують підпалами. Поліція не реагує, на заводить кримінальні справи, нічого не робить. Лише вдають, ніби нічого не сталося», – розповів організатор акції Назар Кравченко.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Справа в події двотижневої давності. Тоді невідомі вдерлися до жухожественную галерею «Дукат» і розлили там бензин.

За словами власника галереї, напад пов’язаний зі скандалом з іншим приміщенням, яке він взяв в оренду на Рейтерській, 8Б.

Однак, власник приміщення зазначає, що галерист сам влаштував проблеми, від яких зараз мало місця всім.

«Може бути у пана Леоніда і дійсно з кимось конфлікт. А можливо, що це звичайна спроба фіктивної провокації, щоб потім в чомусь звинуватити мене », – пояснила співвласник будівлі на Рейтерській Оксана Гуляєва.

Півроку тому, як тільки Леонід дізнався, що оренду з ним продовжувати не збираються, в будівлі з’явилися молоді радикали. Вони захопили цілий поверх і зробили «художній простір». Виселити їх звідти неможливо, за оренду радикали платити не збираються.

Слід зазначити, що опалення в будівлі вже відключили за борги. Проте, радикали не прибираються і стверджують, що «бережуть будівлю від знесення». За словами власників, ні про яке знесення і мови бути не може. Навпаки, якби не цей конфікт, то давно б почали реставрувати історичну будівлю в буферній зоні Софії Київської.

«Ми відправили гарантійні листи в мерію і управління охорони культурної спадщини про те, що наша компанія не має планів на знесення будівлі. Єдине, що ми хочемо – це відреставрувати фасад », – повідомила Гуляєва.

Договір оренди галериста з співвласниками будівлі закінчується 31 числа. Радикали обіцяють забратися, якщо з цим погодяться художники. Однак, біля будівлі на всякий випадок лежить купа шин.