У Вінниці В рамках IV фестивалю "Шведінг" знімуть 19 ремейків популярних фільмів.


IV фестиваль киноремейков "Шведінг" вже почався: було проведено жеребкування, і вже відомо, які кінострічки стануть знімати команди-учасниці. На зйомки команди мають 3 дні, і вже 2 квітня ми побачимо, як "прочитали" вінничани кінохіти - від "12 стільців" до "5 елементу".
Особливістю фестивалю стало те, що крім ремейка популярного кіношедевру члени фесту зобов'язані весело прорекламувати у власній стрічці несподівані речі і переконати глядачів, що вони для них життєво необхідні.
В цей четвер готові авторські роботи розгляне оргкомітет фестивалю, а 2 квітня їх продемонструють відвідувачам в одному з розважальних комплексів Вінниці.

Фаворитів конкурсу ремейків будуть визначати "оскарівською" системою, - їх преміюють 5 тисячами гривень. Також буде визначено ремейк-переможець за підсумками глядацьких симпатій.

Нагадаємо, уперше фестиваль киноремейків "Шведінг" у Вінниці відбувся в 2016 році. Тоді переможцями стали автори власної версії "Вічного сяйва чистого розуму", у другому фестивалі переможцями стали студенти, які перезняли "Титанік", а під час третього фестивалю кращим визнали ремейк "Шерлока Холмса".

"Шведінг"-фестиваль - конкурс коротких кіноремейків, під час якого командам треба перезняти сцени з популярного фільму, укластися в терміни і задану тривалість кінострічки. Переможців обирають глядачі голосуванням на показі конкурсних робіт.

Популярні новини зараз

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", голова Національної ради з питань теле- і радіомовлення Юрій Артеменко вважає, що багато відомих кінокартин, в тому числі і радянських, можуть повернути на великі екрани України.

Як знімали "Титанік" в Україні