В Арктиці науковці виявили величезну колонію пінгвінів Аделі. Їх там більше 1,5 млн. Це найбільша популяція з відомих.

Дослідники поділилися подробицями в журналі Scientific Reports.

Пінгвіни Аделі проживають на півночі Антарктичного півострова Дангерских островів. Вони були погано вивчені через тяжкий доступ до островів. Присутність там колонії пінгвінів було виявлено випадково — на знімках з космосу дослідники помітили великі плями гуано.

Після цього на острів вирушила експедиція, яка виявила сотні тисяч пінгвінів. За допомогою аналізу знімків дрона вчені змогли вручну підрахувати кількість пінгвінів. В цілому вони виявили на островах більш 751 тис. пар. В умовах прогнозованих змін клімату, вчені наполягають на важливості захисту цього району.

Як говорять автори роботи, острови заслуговують особливої уваги при обговоренні та застосування заходів захисту.

Популярні новини зараз
Квартиру можуть визнати безхазяйною: українцям анулюють право власності на житло - кому приготуватися Пенсіонерам можуть додати до пенсії 2300 грн: за якої умови Не оновив документ – втратив пільги: кому необхідно йти за новим пенсійним посвідченням у 2025 році Кому не дадуть нову соцдопомогу з липня: перелік обмежень, про які варто знати вже зараз
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Японії користувачі Twitter влаштували флешмоб, назву якого можна перевести як "божевільні пози, в яких засипають тварини". Крім собак і кішок японці викладають фото своїх домашніх папуг, гризунів і навіть їжаків!

Нагадаємо, що нещодавно користувачка Twitter мимоволі запустила флешмоб в соцмережах серед власників золотистих ретриверів.

Ініціатором стала жінка з ніком Laurdreyfuss, яка вирішила перевірити на своєму вихованця цієї породи байку про те, що ретривери можуть тримати у пащі яйце, а потім віддати його господареві цілим.