В Арктиці науковці виявили величезну колонію пінгвінів Аделі. Їх там більше 1,5 млн. Це найбільша популяція з відомих.

Дослідники поділилися подробицями в журналі Scientific Reports.

Пінгвіни Аделі проживають на півночі Антарктичного півострова Дангерских островів. Вони були погано вивчені через тяжкий доступ до островів. Присутність там колонії пінгвінів було виявлено випадково — на знімках з космосу дослідники помітили великі плями гуано.

Після цього на острів вирушила експедиція, яка виявила сотні тисяч пінгвінів. За допомогою аналізу знімків дрона вчені змогли вручну підрахувати кількість пінгвінів. В цілому вони виявили на островах більш 751 тис. пар. В умовах прогнозованих змін клімату, вчені наполягають на важливості захисту цього району.

Як говорять автори роботи, острови заслуговують особливої уваги при обговоренні та застосування заходів захисту.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Японії користувачі Twitter влаштували флешмоб, назву якого можна перевести як "божевільні пози, в яких засипають тварини". Крім собак і кішок японці викладають фото своїх домашніх папуг, гризунів і навіть їжаків!

Нагадаємо, що нещодавно користувачка Twitter мимоволі запустила флешмоб в соцмережах серед власників золотистих ретриверів.

Ініціатором стала жінка з ніком Laurdreyfuss, яка вирішила перевірити на своєму вихованця цієї породи байку про те, що ретривери можуть тримати у пащі яйце, а потім віддати його господареві цілим.