Блокування бази Нацкорпусу: перші кадри зсередини

поділитись
Туди досі нікого не пропускають, територію оточили сотні силовиків

У столиці досі триває блокування входу до заводу "АТЕК", де базується полк "Азов" і партія "Національний корпус".

За словами першого заступника глави партії Назарія Кравченка, перекрили територію ще вчора ввечері: приїхали авто із синіми номерними знаками, ймовірно – співробітники МВС. Поки що біля дверей чатують самі азовці, але ніяких дій не планують, на робочі місця їх не пропускають.

Саму ідею того, що інцидент стосується протесту під стінами Адміністрації президента України активістів за відставку голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, який може бути причетний до самогубства директора миколаївського аеропорту Владислава Волошина, у "Національному корпусі" відкидають.

Дивіться: перекритий вхід до бази Нацкорпусу

”Вільне приміщення, дозвільного розвитку та роботи громадської організації цивільного корпусу ”Азов” та зборів інших громадських організацій, які знаходяться в азовскому русі та співпрацюють з азовським рухом, були сьогодні заблоковані. Робота в нас не розпочалася, правоохоронні органи зламали всі абсолютно двері, які були в приміщенні. Наразі на території ”АТЕКу”, на території нашого приміщення перебуває більш ніж 150 людей, колишнього ”Беркуту” та більше 200 чоловік у штатному та у поліцейському одязі, які виконують тут якісь слідчі дії. Пояснень ніяких не дають. Всі з автоматами”, - пояснив керівник штабу Родіон Кудряшов.

Дивіться: блокування приміщення АТЕК

Як повідомляв портал "Знай.ua", сьогодні у Києві співробітники Національної поліції оточили територію заводу АТЕК – саме це приміщення тривалий час орендує партія "Національний корпус".

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Національний корпус, АТЕК, обшуки
За словами місцевого шерифа, винуватцем трагедії є фірма Ride the Ducks
0
0
14:21 20.07.2018
На місці події продовжують працювати поліцейські, рятувальники та медики
0
0
13:01 20.07.2018
Звичайна прогулянка на воді виявилася останньою, декого досі шукають
0
0
11:45 20.07.2018
П’ятеро пасажирів загинули на місці, ще 12 госпіталізували
1
0
11:33 20.07.2018
Водій навіть зупинятися не збирався
0
0
23:31 19.07.2018