У столиці досі триває блокування входу до заводу "АТЕК", де базується полк "Азов" і партія "Національний корпус".

За словами першого заступника глави партії Назарія Кравченка, перекрили територію ще вчора ввечері: приїхали авто із синіми номерними знаками, ймовірно – співробітники МВС. Поки що біля дверей чатують самі азовці, але ніяких дій не планують, на робочі місця їх не пропускають.

Саму ідею того, що інцидент стосується протесту під стінами Адміністрації президента України активістів за відставку голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, який може бути причетний до самогубства директора миколаївського аеропорту Владислава Волошина, у "Національному корпусі" відкидають.

Дивіться: перекритий вхід до бази Нацкорпусу

Такий вигляд зараз має приміщення, де розташовані офіси партії "Національний корпус" та ветеранських громадських організацій. Особисто буду вдячний кожному, хто зараз приїде до нас на підтримку! Завод "Атек", станція метро "Святошино".

Posted by Олег Петренко on Friday, 23 March 2018

”Вільне приміщення, дозвільного розвитку та роботи громадської організації цивільного корпусу ”Азов” та зборів інших громадських організацій, які знаходяться в азовскому русі та співпрацюють з азовським рухом, були сьогодні заблоковані. Робота в нас не розпочалася, правоохоронні органи зламали всі абсолютно двері, які були в приміщенні. Наразі на території ”АТЕКу”, на території нашого приміщення перебуває більш ніж 150 людей, колишнього ”Беркуту” та більше 200 чоловік у штатному та у поліцейському одязі, які виконують тут якісь слідчі дії. Пояснень ніяких не дають. Всі з автоматами”, - пояснив керівник штабу Родіон Кудряшов.

Дивіться: блокування приміщення АТЕК

Як повідомляв портал "Знай.ua", сьогодні у Києві співробітники Національної поліції оточили територію заводу АТЕК – саме це приміщення тривалий час орендує партія "Національний корпус".