Олександр Гайдей, відомий також на прізвисько "Рим", за вироком суду відправився за грати. Термін покарання склав три роки позбавлення волі.

Біловодський районний суд вважає таке покарання достатнім для колишнього командира першої козацької сотні імені Стаса Синельникова, самопроголошеного заступника військового комендата міста Свердловська.

Біографія у Гайдея - бурхлива і колоритна. У 90-ті роки він належав до кримінальних кіл. Колишній учасник війни в Афганістані, Гайдей незабаром зрозумів, що для темних справ, якими він займався, потрібна політична "криша". З цієї причини, він вступив у Комуністичну партію України в 2010 році. Виявляв велику громадську активність, беручи участь у багатьох публічних заходах.

З початком війни на Донбасі, Гайдей відразу ж підтримав російських окупантів і їх найманців з числа місцевих. Він контролював захоплений колаборантами пункт пропуску "Червонопартизанськ" на російсько-українському кордоні. У своїй банді Гайдей відповідав за постачання.

Кримінальні навички сепаратисту також стали у нагоді. З допомогою Гайдея був налагоджений прибутковий "бізнес", коли вкрадені або "віджаті" бойовиками автомобілі переправлялися на українську терен для подальшого продажу.

Популярні новини зараз

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще

У Києві Гайдей з'явився після 2015 року, коли у нього стався конфлікт з керівниками так званої ЛНР. Приховувати в столиці довго не довелося - незабаром після цього він був заарештований. Сьогоднішній суд розставив всі крапки над "i", визнавши Гайдея винним у діяннях по частині другій статті 260 Кримінального кодексу України.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" в даний час українські спецслужби ведуть активну полювання на сепаратистів, які перебувають на підконтрольній території, а також на осіб, які активно співпрацювали з ними. Зокрема, СБУ зібрала повну доказову базу на народного депутата Надію Савченко, наразі пернаті позбавлену депутатської недоторканності і знаходиться під арештом.