Увечері, 14 червня, сталася серйозна ДТП в центрі Києва.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Народний депутат України від БПП Олег Барна влетів на іномарці Skoda в трамвай на площі Перемоги. В результаті транспорт зійшов з рейок. Очевидці підбігли до місця аварії і облили машину з вогнегасника, щоб уникнути займання.


Дивіться відео з місця ДТП за участю народного депутата


За попередньою інформацією, Барна і пасажир постраждали. На місці події працювали патрулі поліції і СОГ. Медики госпіталізували потерпілих. Причину аварії з'ясовують.

Популярні новини зараз
Ходитимуть по квартирах: доходи і умови громадян ретельно обстежать ПриватБанк обмежив перекази: скільки грошей можна отримувати та відправляти У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться "Золота" платіжка: для українців приготували тарифний удар
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 14 червня у Києві зіткнулися дві машини і мікроавтобус. В результаті постраждали водій і пасажир. Легковики були сильно пошкоджені.