У справі щодо ДТП зі львівським олігархом Петром Димінським спливли цікаві деталі. Як виявилося, охоронець співвласника ФК "Карпати" Андрій Борщ, який взяв на себе відповідальність за криваву аварію, є інвалідом ІІІ групи.

Про це повідомляє ТСН.

Як зазначив брат загиблої 31-річної Наталії Тріли Степан Мацевко, він упевнений, що 43-річний Борщ - це насправді підставна особа, оскільки свідки говорять, що ніхто його не бачив на місці ДТП. Отже його привезли туди згодом.

А оскільки чоловік з інвалідністю, то законом передбачено пом’якшення покарання

"Такий випадок у них не перший, і вони вже мають напрацьований варіант таких випадків, вже є конкретні особи, які повинні себе підставити", - упевнений брат загиблої.

Популярні новини зараз

Осадча і Горбунов показали справжнж кохання на "Танці з зірками": ідеальні стосунки навіть в прямому ефірі

"Штани не тиснуть?": Лорак перетворилася на справжню хуліганку, молода і зухвала

Спливли нечувані деталі загибелі заробітчан у Польщі: перекрите повітря та приміщення з азотом

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

На відео, що розлетілося мережею, одразу після аварії не видно, хто перебував за кермом. Проте за словами свідків, саме Димінський знаходився у водійському кріслі в своєму Mercedes. Щоправда, ніхто не хоче давати таких свідчень поліції, люди бояться розправи.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали, як поводив себе власника ФК "Карпати" та телеканалу "ZIK " Петро Димінський після скоєння ДТП.