Трагічні події, як видно, не вчать любдей нічому. Не встиг Харків відійти від кривавої аварії, яка забрала життя 6 людей, як в місті водій у стані алкогольного сп'яніння вчинив ще одну жахливу ДТП, в результаті якої двоє людей опинилися в комі.

У неділю, 22 жовтня, близько 19:00 п'яний водій на BMW сильно стукнув "Славуту", від чого автівка злетіла в кювет. Водій і пасажир "Славути" знаходіться в комі. Потерпілі перебувають у Державній клінічній лікарні м. Харків.

А винуватця аварії, за словами активістів, з місця ДТП забрали "кенти на Mercedes Vito".

Популярні новини зараз
Після оплати комуналки може з'явитись борг: у "Нафтогазі" попередили про нові правила розрахунків Зняв і витратив — поясни: банки почали стежити за готівкою українців - що викличе підозру Стартували нові державні виплати: мільйони українців отримають допомогу В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще

У мережі п'яного водія назвали твариною.

Як повідомляв портал "Знай.ua", родичі жертви харківської трагедії отримали попередження.