На трасі Київ-Чоп Львівської області у районі курорту Плай між селами Орява і Тухолька утворилася велика пробка. Про це повідомляє Mukachevo.net, посилаючись на заяву депутата Ужгородської міськради Віктора Щадея.

Згідно з інформацією, причиною колапсу став потужний снігопад.

За словами очевидця, поліція на місце не прибула. Спецтехніка, яка повинна чистити трасу, застрягла разом з іншими автомобілями.

Кадр з місця

Популярні новини зараз
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз Гороскоп на сьогодні 14 січня: неприємні новини Тельців, занепокоєння Терезів і тягар Козерогів Без світла і тепла: батьки обурилися дистанційному навчанню Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Кадр з місця

Кадр з місця

Нагадаємо, у Волинській області знеструмлено 20 населених пунктів в результаті несприятливих погодних умов.

Крім того, синоптики спрогнозували для киян пориви вітру 15-18 м/с.

Дивіться сюжет про стихії

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", відомий екстрасенс сказав, що чекає українців в 2018-м.