У п'ятницю, 2 лютого, стихія вирішила накрити більшість українських міст дощами з мокрим снігом.

Так, за даними Українського гідрометцентру, по-весняному сонячну погоду без опадів отримають жителі Черкас, Вінниці, Полтави, Дніпра, Запоріжжя, Кропивницького, Миколаєва (+8- +10), Херсона (+8- +10), Одеси і Сімферополя. Тут стовпчик термометра весь день триматиметься в межах 5-7 градусів в середньому.

У всіх інших містах в п'ятницю очікуються дощі з мокрим снігом, хоча мінусової температури вдень не очікується ніде. Середня швидкість вітру від 5 до 10 метрів в секунду.

Прогноз на п'ятницю


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що через стихію паралізувало важливу транспортну артерію.

Популярні новини зараз
Держава хоче боротися з "дармоїдами": хто може не чекати на пенсію Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати Графіки відключень взимку: енергетики пояснили, чи відчуємо полегшення Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще