У Севастополі стався інцидент, який отримав широкий розголос завдяки відео, яке миттєво розлетілося в соціальних мережах. На ролику видно, як поліцейські б'ють кримського підприємця, який є власником кіоску.

"У Севастополі бізнесмена, який вважав знесення свого кіоску незаконним, побили поліцейські, коли він прийшов давати свідчення на іншого правоохоронця, який побив його при затриманні. Правоохоронний кругообіг в Росії", - йдеться в повідомленні популярного Телеграм-каналу 4chan.

Коментарів правоохоронних органів Криму, які підпорядковуються окупаційній владі Російської Федерації, з приводу даного інциденту немає. Однак, це відео активно коментують користувачі соціальних мереж.

"Всяка влада розбещує, абсолютна влада розбещує абсолютно. Місцеві царьки в погонах", "І в суді ще п*зди дадуть", "Поважний коп, між іншим, зубочистку витягнув, перш ніж почав розмовляти", "До суду краще не доводити, можуть розстріляти прямо в залі суду", "А що скажуть вічні захисники мусорів, не хочете опинитися на місці цього підприємця?", "У результаті, на тому ж місці з'явиться "законний" кіоск мента, який побив людину при затриманні", "А що мент так старається? Квартиру все-одно не дадуть", - пишуть користувачі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що з суботи, 7 липня, 57-річний українець Андрій Сова лежить нерухомо на лікарняному ліжку в Туреччині. Як відомо, він впав у кому після того, як неадекватний російський уболівальник накинувся на нього і побив до напівсмерті. Так нападник засмутився, що збірна Росії програла на Чемпіонаті світу. Пішов вже п'ятий день, як український турист не приходить до тями, але на допомогу йому ніхто особливо не поспішає. Дружина потерпілого знаходиться поруч з ним, але поняття не має, що робити.

"Зараз він у лікарні, підключений до апаратів, до тями не приходив. Це єдина допомога, яку нам тут надають. Скрізь мене футболять, грошей на транспортування чоловіка у мене немає, і що мені робити, я не знаю", - розповіла вона. Жінка додала, що конфлікт стався на території готелю Ganita holiday village.