Нечувана недбалість батьків закінчилася вбивством тварини в Києві. Маленький хлопчик, сидячи за кермом, розчавив собаку.

Відповідний знімок оприлюднив "ДТП Київ".

Аварія трапилася на Броварському проспекті. Малолітньому водію було всього п'ять років. Житель військового містечка просто дозволив дитині сісти за кермо, а сам катався так по двору, сидячи на пасажирському місці.

В результаті Volkswagen Passat на номерах АА0865РМ наїхав на собаку. Тварина загинула на місці. Адже на місці нещасного створення міг бути чоловік.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Збільшення пенсій на 30%: як пенсіонерам домогтися підвищення ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", депутата-шкуродера Рахівської районної ради жорстко покарали за фото з убитої риссю. Чоловікові підкинули в машину гранату. Транспорту дісталося досить пристойно, а ось сам шкуродер не постраждав.