Ремені безпеки для собак в машині стали предметом дискусії у користувачів соціальної мережі.

Центром з безпеки домашніх тварин на собаках були випробувані, а потім оцінені високоякісні ремені безпеки, які кріпляться до сидінь легкових автомобілів, пише Daily Mail. Як пишуть розробники, даний винахід збільшує рівень безпеки тварин під час їзди в автомобілі.

Однак користувачі мережі, які подивилися дане відео, не погодилися з ними. Вони впевнені, що ремені можуть тільки нашкодити.

"Власники собак, я прошу вас, будь ласка, не купуйте/не використовуйте це для свого собаки! По-перше, немає підтримки для шиї, тому в разі аварії /екстреної зупинки собака серйозно зашкодить шию. І, по-друге, собаки не призначені для того, щоб бути в вертикальному положенні, особливо протягом більш тривалого часу", - написала Vikki Ellen Dores.

Популярні новини зараз

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

В Україні виявили фальсифікат олії з рослинними жирами: у Держпродспоживслужбі попередили українців про небезпеку

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

"Просто уявіть собі всі пошкодження спинного і внутрішніх органів, які можуть статися, поки собака тримається в такому неприродному положенні! Це жорстоко і не потрібно!", - додала коментатор.

Користувачі впевнені, що не можна звертатися з чотириногими тваринами, як з двоногими.

"Видно, що їм незручно, а деякі навіть трясуться, бідні собаки. Особисто я таке винахід не буду використовувати. Краще віддати перевагу клітці для собак, так вони хоча б зможуть рухатися", - написала Laws Brown.

Ремінь для собак

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що собака - найкращий друг людини. І якщо у когось ще залишилися сумніви, то їх остаточно розвіє ролик, який недавно з'явився в мережі.