Міжнародна група вчених зі Шведського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що чотирилапий друг допомагає запобігти серйозному захворюванню.

Дослідники використовували дані про здоров'я 3 432 153 мешканців Швеції у віці від 40 до 80 років. Спостереження вели протягом 12 років, спочатку в учасників дослідження не було діагностовано серцево-судинних захворювань. Згідно з даними реєстрів власників домашніх тварин, собак тримали 13% учасників дослідження.

В результаті дослідження вдалося з'ясувати, що найкраще собаки впливають на здоров'я самотніх людей: ризик розвитку хвороб у цій категорії учасників знижувався на 11%, ризик смерті від серцево-судинної патології - на 33%. "Найкориснішими" виявилися породи собак, яких спочатку виводили для полювання, наприклад ретривери і тер'єри.

Топ-5 найнебезпечніших хвороб у собак


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що фахівці розповіли, яка порода собак виявилася найдавнішою.

Популярні новини зараз
Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро
Показати ще