У п'ятницю, 2 червня, у Києві сталася серйозна аварія за участю громадського транспорту.

Про це повідомили на сторінці спільноти "dtp.kiev.ua" у соціальній мережі facebook, поділившись знімком з місця дорожньо-транспортної пригоди.

Згідно з інформацією, інцидент стався на столичній вулиці Якубовського. Там зіткнулися тролейбус та вантажівка.

На щастя, обійшлося без постраждалих.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Броварах п'яний екс-міліціонер влаштував перегони з поліцією. Через 20 хвилин на трасі "Київ-Чернігів" біля села Калинівка порушник не впорався з керуванням та протаранив відбійник.

Популярні новини зараз
"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні Можна зекономити на мобільному зв'язку: у "Київстарі" підказали, як оминути підвищення тарифів Зима стане суровим випробуванням: які міста можуть залишитись без опалення
Показати ще