Вакцин проти кору недостатньо на душу населення.

Про це заявив почесний представник інституту громадського здоров'я Святослав Протас.

За його словами, на початку спалаху говорилося про достатній об'єм вакцини. Але з підвищенням попиту, все-таки виникає проблема з її достатньою кількістю.

"Вакцини не вистачить щоб забезпечити потрібний охоплення щеплень, який повинен становити не менше 95%", - говорить він.

За словами лікаря-імунолога Наталії Винник, вакцини дійсно може не вистачити.

Популярні новини зараз
Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час Тіна Кароль змусила Олену Зеленську ревнувати та пишатися одночасно: "Він не залишив" Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Легенда "Танці зі зірками" Влад Яма звернувся до росіян словами великих: "Говорю не про окремі вибухи"
Показати ще

"За останні чотири роки в країні спостерігалися проблеми із забезпеченням вакцинами. Як за кількістю, так і за її постійної наявності. Були затримки. Ви знаєте, що навіть закупівлі вакцин на 2015 рік прийшли в кінці 2016. Деякі за 2016 прийшли тільки в 2017, за 2017 поставки будуть тільки в 2018. І це не 100% потреби, яку дають регіони", - повідомила вона.

Иммунорог також додала що доступність вакцинації стала нереальною.

"Це дуже складно буде відновити, - повідомляє вона, - я боюся, що вакцин не вистачить дітям, які не були вакциновані".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/krSajBsK5-U" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, чим загрожує відмова від щеплення.