Незабаром епідемія дифтерії може початися в Україні.

Про це розповів лікар-педіатр Євген Комаровський на власній сторінці на YouTube. "Кір здасться вам солодкої вишенькою на торті. А ось тортик - це дифтерія", - сказав лікар.

Він нагадав, що від дифтерії потрібно зробити щеплення три рази, а після повторити вакцинацію через рік. А потім вакцинуватися кожні 10 років. Так швидко створити імунітет від дифтерії не вийде.

"При дифтерії без сироватки вмирає 50%. З сироваткою, в кращих клініках світу смертність становить 10-15%. Тобто кожен десятий хворий вмирає", - говорить Комаровський.

Популярні новини зараз
Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" Невдала спроба прориву Сіверського Донця стала цвинтарем розбитої техніки рф - відео розкурочених танків Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Для дорослих є спеціальна вакцина. Також потрібно звернути увагу на дитину, якщо його не прищеплювали. "Дифтерія прийде обов'язково. Вона не може не прийти. Є біологічні закони. Помре багато людей. Це не кір. Це набагато гірше і набагато небезпечніше. У дорослих більше шансів померти від дифтерії, ніж у вашої дитини", - зазначив Комаровський.

Комаровський говорить про епідемію

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кока-колу прийнято "не любити". Однак купувати і пити цей напій все одно продовжують буквально все. Особливу повагу до солодкої газованої води проявляють діти і підлітки.

В європейських країнах кока-колу вважають хорошим засобом від болю в животі і дають навіть маленьким дітям.

Так чи дійсно цей напій такий шкідливий, як часто пишуть, і чи можна давати Кока-колу дитині? На це питання відповів доктор Комаровський.